Tworzenie sklepów internetowych Ciechanów, Działdowo, Mława, Przasnysz, Grudusk i zdalnie

Sklepy internetowe

sklepy internetowe
4.75 / 24 głosów

Czy to już ten moment, kiedy chcesz rozpocząć biznes w sieci? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Oferujemy nowoczesne,sklepy RWD (responsywne), które świetnie wyglądają zarówno na komputerach jak i tabletach/telefonach. Sklepy realizujemy na platformie PrestaShop. Zawsze kiedy realizujemy projekt tworzymy indywidualny wygląd, którego nie spotkasz na stu innych stronach.

Masz indywidualne wymagania, nie będzie to dla nas problemem, znajdziemy rozwiązanie, bo przecież tworzenie sklepów internetowych może być także miłym doznaniem. Wychodzimy z założenia, że sklep internetowy musi zarabiać na siebie dlatego zbudujemy, zoptymalizujemy Twój sklep internetowy, abyśmy mogli nawiązać z Tobą trwałą współpracę biznesową.

Oferta na sklepy internetowe

Tworzymy nowoczesne i responsywne sklepy internetowe oparte o oprogramowanie PrestaShop. Przy budowie sklepów wykorzystujemy nowoczesne funkcjonalności wpierające sprzedaż oraz kierujemy się wygodą użytkownika.

Potrzebujesz nieco bardziej skomplikowanego rozwiązania niżeli podstawowy sklep? Oferujemy takie usługi również w oparciu o PrestaShop Multistore.

Zajmujemy się również konfiguracją i rozbudową sklepów o dodatkowe funkcjonalności. Dodatkowy język czy metody płatności, nie stanowią dla nas problemu.

Jeżeli chcesz rozbudować sklep internetowy o połączenie ze stacjonarnym - jest to możliwe. Integrujemy z Subiekt GT oraz WF-MAG. Potrzebujesz zbudować bazę odbiorców newslettera lub SMS? Wystarczy odpowiednia konfiguracja i instalacja modułów, bez problemu skonfigurujemy Twój sklep. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego a w szczególności Mławy, Przasnysza, Działdowa, Ciechanowa, mniejszych miejscowości takich jak Grudusk czy Czernice Borowe oraz zdalnie na całą Polskę.


W podstawowej cenie sklepu zawsze otrzymujesz:

icoSystem CMS PrestaShop
icoIndywidualny projekt
icoFormularz kontaktowy
icoPłatności PayPal + inne wybrane
icoResponsywność
icoMapa Google
icoStatystyki Google Analytics
icoDomena i Serwer
icoPrawa autorskie
icoOptymalizacja SEO
icoKopia zapasowa
ico350zł na kampanię Adwords gratis
icoNielimitowana ilość e-mail
icoSzkolenie z zarządzania sklepem
icoDodatkowe funkcjonalności
icoI wiele innych

Candyweb to:

Zrealizowanych projektów stron i sklepów internetowych

190

Gwarancja zadowolenia

97%

Lat doświadczenia w branży IT

8