Tworzenie stron internetowych Ciechanów, Działdowo, Mława, Przasnysz, Grudusk i zdalnie

Strony internetowe

strony www
4.81 / 27 głosów

Naszym przyszłym klientom oferujemy nowoczesne, responsywne strony www, za pomocą których pozycja w Google nie spadnie po kolejnych aktualizacjach algorytmu Google. Strony tworzone przez nas są zadbane w każdym detalu i wprowadzą Twój biznes na wyższy poziom marketingu.

Tworzenie stron jakby mogło się wydawać dzięki dużej konkurencji na rynku nie nalezy do najprostszych czynności. Pomimo dużej konkurencji na rynku firmy takie jak nasza, utrzymują poziom wykonania stron na rynku internetowym i nie zaniżamy cen. Dobra strona internetowa to nie taka, któa mało kosztuje, ale taka, dzięki której firma będzie odnotowywać wzrost sprzedaży w swojej ofercie.

Nie zastanawiaj się długo, odezwij się do nas, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie bezpłatnie, a w przypadku nawiązania współpracy pomożemy Ci również skutecznie zareklamować Twoje usługi.

W podstawowej cenie strony zawsze otrzymujesz:

icoSystem CMS WordPress
icoIndywidualny projekt
icoFormularz kontaktowy
icoResponsywność
icoMapa Google
icoStatystyki Google Analytics
icoDomena i Serwer
icoPrawa autorskie
icoOptymalizacja SEO
icoKopia zapasowa
ico350zł na kampanię Adwords gratis
icoNielimitowana ilość e-mail
icoSzkolenie z zarządzania systemem
icoDodatkowe funkcjonalności
icoI wiele innych

Oferta na strony internetowe

Projektujemy i tworzymy responsywne strony www w oparciu o CMS WordPress. Usługi świadczymy na terenie Mławy, Ciechanowa, Przasnysza, Działdowa, mniejszych miejscowości takich jak Grudusk czy Czernice Borowe oraz zdalnie.

Każdy projekt tworzymy pod indywidualne wymagania klienta, kodujemy z użyciem aktualnie dostępnych technologii w świecie IT, krótko mówiąc nowoczesnych. Era animacji flash minęła - nie popieramy tego w nowoczesnych stronach, nie używamy. Nie tworzymy stron opartych o zakup szablonu i jego wdrożenie z prostej zasady, nie lubimy tego i nie chcemy oferować klientowi strony, którą posiada 26 000 firm na całym świecie.

Zatem jeżeli zależy Ci na oryginalnym projekcie, którego jeszcze nie widziałeś, napisz do nas, wymyślimy coś razem. Nie jesteś przekonany do WordPressa? Nic nie szkodzi, jesteśmy w stanie zaoferować Ci inne rozwiązanie jednakże zarządzanie stroną, która została stworzona na systemie WordPress jest o wiele prostsze i tańsze w utrzymaniu. Warto mieć na uwadze, że strony internetowe są wizytówką naszej firmy i trzeba zadbać o to, aby zaprojektowana strona internetowa zachęcała klienta do skorzystania z usług firmy.


Candyweb to:

Zrealizowanych projektów stron i sklepów internetowych

190

Gwarancja zadowolenia

97%

Lat doświadczenia w branży IT

8