Agencja interaktywna
Strony www i sklepy internetowe

2 lata gwarancji, RWD, unikalny i nowoczesny projekt graficzny.

Nasze realizacje Wycena 12h

Strony www Warszawa

Ostatnie realizacje

Nasze realizacje

Zastanawiasz się czy współpraca z nami to dobry wybór? Pracujemy z dużymi jak i małymi firmami, przeszło 450 zrealizowanych projektów pozwoliło nam wypracować schematy udanej współpracy.

Nic nie cieszy nas bardziej niż zadowolony klient, który przyprowadzi do nas kolejnych klientów. Sprawdź opinie.

Wystarczy kilka minut rozmowy abyśmy złapali wspólny język i określili Twoje cele biznesowe. Jeśli jesteś gotowy, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przejdź do portfolio

2021-03-19T07:42:00+01:00

Pełna oferta

Darmowa wycena 24h

Zadzwoń

579 642 600

Napisz

kontakt@candyweb.pl

Tworzenie stron www FAQ

Warto wiedzieć

Strony www

Masz ciekawy pomysł na biznes? Prowadzisz już firmę, ale masz wrażenie, że wciąż jesteś anonimowy? Dobrze, że tutaj jesteś - pomożemy w zoptymalizowaniu lub zaprojektowaniu Twojej strony internetowej! Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, ponieważ... można je zrobić tylko jeden raz. W dzisiejszych czasach profesjonalna i intrygująca strona www to absolutna konieczność dla każdej firmy. To jednocześnie Twoje okno na świat i wizytówka. Nawet najlepszy produkt potrzebuje atrakcyjnego opakowania i my Ci je dostarczymy! Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz, chętnie podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Zobacz więcej

Sklepy internetowe

Wyobraź sobie, oto stoisz przed wielką przestrzenią, nazwijmy ją po ludzku - Sahara (gdzieś to już słyszałem). Teraz spróbuj umieścić na tej przestrzeni wszystkie sklepy internetowe w formie stoisk i straganów, a ty jesteś klientem. Musisz wybrać jeden. Na co zwrócisz uwagę? Jakie będzie kryterium twojego wyboru? Klient włączając komputer stoi dokładnie przed tym samym problemem w internecie. Jak działamy? Sprawiamy, że jeden z tych straganów na pustyni nagle się powiększa, rozświetla się kolorami, a nad dachem pojawia się wielki znak wskazujący do niego drogę. Taki właśnie sklep internetowy chcemy zrobić dla Ciebie, może nie dosłownie, ale wiesz co mamy na myśli.

Zobacz więcej

Pozycjonowanie i SEO

Wyobraź sobie, że chcesz przekazać grupce osób bardzo ważną informację, ale nikt Cię nie słyszy ani nie widzi. Próbujesz krzyczeć, machać rękoma, używać megafonu - bezskutecznie. Dokładnie tak wyglądasz w Internecie, gdy Twoja oferta nie jest odpowiednio wysoko w wyszukiwaniach. Aby zyskać rozpoznawalność i najlepsze miejsca w sieci, proponujemy szereg rozwiązań z zakresu pozycjonowania i SEO, które zdecydowanie pomogą w promowaniu Twojej firmy. Pozycjonowanie i SEO nie ma przed nami tajemnic - pozwól by Twoi klienci znaleźli Cię w Internecie!

Zobacz więcej

Reklama Google Ads

Gazowany napój, radość, rodzinne spotkania, czerwony - czy już wiesz, o jakiej firmie mowa? A teraz zastanów się, jakie 6 do 8 słów opisałoby Twój produkt, Twoje firmę czy Twoją usługę. Jeśli już wiesz, to zareklamuj się za pomocą Google Ads i zobacz, jaką moc mają słowa-klucze. Za pomocą kilku określeń podniesiesz liczbę wyświetleń strony, łatwiej dotrzesz do przyszłych klientów, co zwiększy Twoją sprzedaż i rozpoznawalność w Internecie. Jeszcze nigdy słowa nie miały takiej mocy!

Zobacz więcej

Copywriting

Twoja firma to nie tylko zestaw kilku prostych cech. To przede wszystkim Twoja historia, emocje, ciężka praca i dążenie do doskonałości. Doceniamy trud, który codziennie wkładasz, w to by być najlepszym. Chcemy pomóc Ci, w opowiedzeniu światu, dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z Tobą. Będziemy Twoim głosem, który oprócz przekazania wartości firmy, potrafi mówić także w języku SEO, używając słów kluczowych, które pozwolą dotrzeć do Twoich usług każdemu. Copywriting to solidny partner, prężnie rozwijającego się biznesu.

Zobacz więcej

Social media

Witaj, jesteśmy Twoimi nowymi klientami. Nie wchodzimy na portale z ogłoszeniami, nie szukamy firm. Jeśli już to będziemy ją mieli pod ręką, na Facebooku. Pamiętaj tylko, jeśli Twój profil nam się nie spodoba, to i Twoja firma także. A nie podobają nam się sztywne reklamy. Wszystkie takie same. Ale gdybyś tak pokazał, jak produkujesz? Pokaż nam swój proces twórczy i jeszcze daj nam się wypowiedzieć. My, Twoi klienci zrobimy Ci reklamę, bo mamy znajomych, którzy nas lubią i chętnie słuchają. I wiesz co? Oni też mają znajomych. A skoro już jesteśmy Twoimi znajomymi, to chcemy wiedzieć, co u Ciebie słychać. Codziennie. Wrzuć coś ciekawego i zabawnego, zamiast pompatycznych słów o latach doświadczenia. Jak będzie fajne, to przekażemy dalej. W końcu czego się nie robi dla swoich znajomych.

Zobacz więcej

Kompleksowy marketing

Kompleksowość, a co to takiego? Ktoś Ci powie, że zapewni Ci wszystko, ale czy na pewno? Pełna komplementarna oferta to współpraca z klientem, to zwracanie uwagi na detale, które w gąszczu codziennych zadań nie miałyby znaczenia. To szczere słowa, gdy coś jest nie tak, bagaż doświadczenia i wydrążonych, przepracowanych schematów. Taką współpracę dajemy od siebie, niezależnie czy jesteś zainteresowany stworzeniem strony internetowej czy jedynie marketingiem. Doradzamy i działamy razem.

Zobacz więcej

Jeśli chciałbyś, aby Twój biznes się rozkręcił to zaistniej w sieci z nową stroną internetową. W XXI wieku ludzie spędzają praktycznie tyle samo czasu w świecie wirtualnym co w realnym. Jeśli chcesz zdobyć większą popularność dla swojej firmy, za pomocą internetu zrobisz to najszybciej i najefektywniej. Nowa strona internetowa Warszawa skierowana do firm z Warszawy czy po prostu strona www powinna mieć profesjonalny wygląd, być czytelna i przyjazna dla potencjalnego klienta. Twoja oferta powinna być na niej szczegółowo i w atrakcyjny sposób opisana, tak aby czytelnik się nią zainteresował. Powinna także pasować do charakteru firmy i wartości, które przekazuje. Jeśli chcemy, aby nasza firma była postrzegana jako dobrze zorganizowana, to nasza strona nie może być chaotyczna i mało czytelna. Strona www może być pierwszą wzmianką o naszej firmie, którą zobaczy klient, dlatego tak ważne jest aby wyglądała profesjonalnie i godnie reprezentowała nasz biznes. Dzięki temu nasza firma ma ogromne szanse, żeby zaistnieć w internecie. Im atrakcyjniejsza strona, tym większe szanse na pozyskanie klienta.

Kiedy czas na zmianę strony internetowej?

Kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują Ci, że nadszedł czas na zmianę strony internetowej, przestań uciekać od tej decyzji i znajdź osoby, które znają się na swojej pracy. Jeśli Twoja strona:

 • dobrze pamięta lata 90,
 • wygląda jak one-page wypchany treścią po same uszy,
 • nie jest responsywna i dostosowana do mobili,
 • nie pamięta, kiedy ktokolwiek ostatnio ją odwiedził,
 • ładuje się tak długo, że można w tym czasie zrobić obiad.

musisz spojrzeć prawdzie w oczy - zmiany są nieuniknione.

Pomożemy Ci w dostosowaniu strony nie tylko do Twojej branży i grupy odbiorców, ale także poczucia estetyki. Strona internetowa jest przecież Twoją wizytówką - to ona najlepiej świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem. Nie pozwól zatem, by to przestarzały twór decydował o tym, jak postrzegają Cię potencjalni klienci i odwiedzający. Nasze zadanie polega na jednym - dostosowaniu strony do potrzeb Twojego targetu i skłonienie go, poprzez wygląd i treść, do jak najczęstszych i jak najdłuższych odwiedzin. Ty nie musisz już niczym się martwić.

Dlaczego warto stworzyć stronę internetową? Tworzenie stron www.

 • 1. Oszczędzasz na obsłudze klienta,
 • 2. Pozyskiwanie nowych klientów jest prostsze,
 • 3. Jesteś zaufanym kontrahentem bo dbasz o wizerunek firmy,
 • 4. Korzystasz z dodatkowych kanałów reklamy,
 • 5. Nawiązujesz trwałą relację z klientami,
 • 6. Budujesz swoją markę w internecie,
 • 7. Twoja strona www pracuje, w czasie gdy Ty śpisz
 • 8. Wrzucasz stronę w koszty, to oczywiste:)

Chciałbyś mieć więcej klientów, jednak nie do końca wiesz jak ich zdobyć? Pozyskaj nowych klientów z nową stroną internetową. Strona internetowa jest podstawą zdobywania klientów w dzisiejszych czasach, w których dominuje internet. Większość potencjalnych klientów, szuka usług wpisując hasła w wyszukiwarce Google. Jeśli nasza strona posiada ciekawy i przejrzysty design, przyciąga tym uwagę klientów. Ważne, aby strona była czytelna i posiadała informację o usługach / produktach, które oferujemy. Potencjalny klient prędzej skorzysta z oferty firmy, której strona www jest ciekawa i zaprojektowana w profesjonalny sposób. Design takiej strony kształtuje w głowie czytelnika obraz o firmie. Jeśli chcemy kojarzyć się z profesjonalizmem i nowoczesnością, powinniśmy posiadać stronę, która także taka jest. Strona internetowa jest jedną z najważniejszych części wizerunku naszego biznesu. Dobrze zaprojektowana strona internetowa pozwoli na uzyskanie nowych klientów, ponieważ zachęci ich do skorzystania z naszej oferty.

Warto wiedzieć, pozwól się znaleźć w internecie

Każdego dnia internet odwiedza miliony Polaków zarówno na komputerach jak i na telefonach w poszukiwaniu informacji, danych kontaktowych do firm oraz w poszukiwaniu usług. Czy wiedziałeś, że pierwszy raz w historii w październiku 2016 roku więcej ludzi przeglądało strony internetowe na telefonie niżeli na komputerach? Warto zadbać o to, aby Twoja strona była wygodna dla użytkowników mobilnych.

Jak dotrzeć do nowych klientów?

Twoja firma świetnie prosperuje? Od dawna nie było tak dobrze? Nie możesz opędzić się od klientów? To marzenie wielu przedsiębiorców, przecież całkiem realne!

Największym błędem przedsiębiorcy jest samozadowolenie, które pojawia się w okresie prosperity. Jednak każdy ekonomista wie, że dobre czasy zawsze się kiedyś kończą i musi nastąpić kryzys. Jak się przed nim bronić? Postawić na stałe pozyskiwanie nowych klientów, nigdy nie popaść w rutynę i samozadowolenie. Najlepszym sposobem pozyskiwania wciąż i wciąż nowych klientów jest profesjonalna storna internetowa.

Dotrzyj do nowych klientów przez Twoją stronę internetową! Dobrze skonstruowana strona, precyzyjna, logiczna i spójna, z przystępną nawigacją zatrzyma chociaż na chwilę każdego konsumenta. Jeżeli umiejętnie wykorzystasz wszystkie dostępne narzędzia kierujące do Twojej strony nie tylko zatrzymasz nowych odbiorców, ale uczynisz z nich swoich nowych klientów. Pamiętaj, bez profesjonalnej strony internetowej dla większości konsumentów nie istniejesz! Nie musisz wpisywać w wyszukiwarce fraz strony internetowe Warszawa aby nas odnaleźć:)

Pierwszy krok w biznesie to strona internetowa?

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes lub zaistnieć w internecie, to nowa strona www to Twój pierwszy krok. Jest to absolutna podstawa funkcjonowania w internecie, na którym opiera się dzisiejszy świat. Bez strony internetowej Twój biznes będzie się rozwijał dużo wolniej. Jeśli myślisz, że fanpage na Facebooku i konto na Instagramie Ci wystarczą, to niestety się mylisz.

Dobrze napisana strona internetowa ma szanse na znalezienie się wysoko w wyszukiwarce Google, z której korzysta większość Twoich potencjalnych klientów. Praktycznie każdy, kto czegoś szuka, wpisuje frazę w wyszukiwarce Google. Bez strony internetowej Twojego biznesu nie będzie można tam znaleźć.

Firmy posiadające stronę internetową wydają się klientom bardziej zaufane. To właśnie z niej Twój potencjalny klient może wyczytać wszystkie interesujące go informacje. Ważne, żeby strona była przejrzysta i przyjazna dla czytelnika. Warto zlecić stworzenie strony www profesjonalistom, ponieważ zrobią to w należycie i z najwyższą starannością, co przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Jeśli chciałeś mieć własną stronę internetową zapewne wpisywałeś w wyszukiwarkę frazę: agencja interaktywna opinie. Przed pójściem do jakiejkolwiek agencji, na pewno musiałeś sprawdzić czy warto do niej iść. W tym artykule dowiesz się wszystkich podstawowych informacji na ten temat.

Agencja interaktywna to firma, która odpowiada za nasz wizerunek w sieci. Jak już sama nazwa wskazuje, jest to związane z Internetem, a w określeniu agencja kreatywna z kreatywnością. Agencja interaktywna nie działa samodzielnie tylko współpracuje z najlepszymi profesjonalistami, którzy potrafią stworzyć prestiżowe strony internetowe. Podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie i stara się żeby każdy wykonany projekt był autorskiego wykonania. Musimy pamiętać, że dobra agencja interaktywna zawsze znajdzie pozytywne opinie na swój temat i odbije się echem wśród słuchaczy.

Agencja interaktywna candyweb opinie

Usługi, które świadczy agencja interaktywna Warszawa

Jest kilka takich usług, na które klienci chętnie udzielają swojej opinii związanej z daną agencją interaktywną. Są to m.in,:

 • Projektowanie stron www – jest to główne zajęcie jakim zajmuje się agencja interaktywna. Tworzy strony internetowe oparte na najnowszych trendach jak i technologii. Do tworzenia stron używa m.in. systemu CMS WordPress, który jest prosty w obsłudze nawet dla osoby początkującej. Stworzona witryna przez agencję cechuje się unikalnością i prostotą przekazu. Strona www musi być mądrze zaplanowana, efektywna, łatwa w obsłudze i z prostym jej nawigowaniem. Bo przecież strona internetowa staje się wizytówką każdej firmy, dlatego pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jeśli strona przyciągnie uwagę użytkowników, to jest to krok w stronę sukcesu. Porjketujemy strony internetowe dla firm z Ciechanowa (strony internetowe Ciechanów), dla firm z Mławy (strony internetowe Mława) jak i dla firm z całej Polski.
 • Tworzenie sklepów internetowych – budowane są na podstawie nowoczesnych oprogramowań m.in. Sklepy oparte o PrestaShop i Woocommerce. Zespół z agencji interaktywnej dba o to, żeby każdy projekt był tworzony od podstaw i charakteryzował się oryginalnością i pomysłowością oraz był dostosowany do potrzeb klientów. Stworzone sklepy internetowe są proste w obsłudze i zoptymalizowane pod sprzedaż. Docenanie są przez większość klientów, dlatego ważne jest aby każdy użytkownik odwiedzający sklep mógł z łatwością znaleźć to czego szuka.
 • Pozycjonowanie i SEO – pozycjonowanie jest bardzo ważnym działaniem po tworzeniu stron internetowych. Polega na zwiększeniu widoczności strony www w wyszukiwarkach oraz podnosi jej pozycję. Pozycjonowanie strony najczęściej wykonywane jest razem z działaniami optymalizacji SEO. A jest to związane z doborem odpowiednich słów kluczowych. Treść na stronie jest bardzo istotna, bo stanowi ona czynnik rankingowy dla wyszukiwarki Google. Dzięki użytym frazom klienci łatwiej mogą znaleźć daną firmę w sieci. To właśnie przyczynia się do podwyższenia widoczności danej firmy w sieci.
 • Reklama Google Ads – jest to system, który umożliwia wyświetlanie reklam w sieci za pomocą linków sponsorowanych. Dzięki Google Ads można tworzyć reklamy online i dotrzeć do klientów w chwili, w której są oni zainteresowani danym produktem lub usługą. Wystarczy tylko, że wpiszą w wyszukiwarkę jakieś słowo kluczowe i ciach są już na Twojej stronie.
 • Kompleksowa obsługa – agencje interaktywne dbają o swoich klientów, dlatego dążą do tego aby wykonana przez nich strona czy sklep internetowy był na najwyższym poziomie. Przywiązują dużą wagę do każdego projektu i dopracowują każdy detal. Oprócz tego świadczą swoje usługi kompleksowo, otwierasz sklep internetowy więc przyda sie również pomoc w marketingu.
 • Copywriting – jest to klucz do sukcesu marketingu. Za pomocą tekstu możemy komuś przekazać swoje myśli i informacje na dany temat. Tekst musi współgrać z projektem graficznym ale nie tylko. Musi być on przekonywujący i oddziaływać na emocje odbiorcy. Dobrze napisany tekst pozwoli na przyciągnięcie uwagi większej ilości klientów. Copywriterzy pracujący w agencji interaktywnej piszą treści do ofert handlowych, reklam oraz teksty na stronę internetową.
 • Social media marketing – media społecznościowe to sposób za pomocą, którego komunikuje się większość populacji. Użytkownicy korzystający z tych funkcji porozumiewają się przez rozmowy, komentarze czy transmisje na żywo. Zasięg jaki mają social media jest już ogromny i cały czas rośnie a publikowane posty mogą mieć mnóstwo wyświetleń. Jest to dobra okazja dla wszystkich osób, które prowadzą działalność gospodarczą, bo w ten sposób mogą oni poznać swoicj klientów i dotrzeć do nich z reklamą. Jednak największą wagę przywiązuje się do stworzenia długotrwałych relacji z klientem. A to właśnie należy do zadań agencji interaktywnej, świadczymy takie usługi jak: prowadzenie profili w social mediach dla firm, zajmujemy się reklamą w Facebook Ads, content marketingiem oraz marketingiem szeptanym.

Kogo wybrać do stworzenia strony internetowej, na podstawie opinii w internecie?

Każda firma chce posiadać stronę internetową, która w oczach użytkowników będzie wyglądała niesamowicie. Ale jak znaleźć kogoś kto będzie odpowiedzialny za nasz projekt? Możemy po prostu sprawdzić opinie na temat agencji interaktywnych lub freelancerów. Podejmując decyzję trzeba wziąć pod uwagę kilka niezbędnych czynników takich jak: jakość, cena, czas realizacji projektu, sposób płatności, kontakt oraz dodatkowe usługi. Wiadomo jest, że freelancer, agencja interaktywna, która może być mniejsza lub większa mają swoje zalety i wady. Czasami jest ciężko wybrać między nimi. Ale gdyby pomyśleć nieco bardziej, najkorzystniejszą opcją wydaje się być mała agencja interaktywna. A dlaczego? Komunikacja w małym zespole przebiega dużo sprawniej, agencja nie prowadzi jednocześnie kilkudziesięciu projektów i każdemu klientowi może poświęcić wystarczającą ilość czasu co przekłada się na pomyślność projektów. Zespół ma większy zarys co do poprawnie wykonanego projektu niżeli jedna osoba, jak to było - co dwie głowy to nie jedna - jest coś w tym.

Jeśli już korzystałeś z usług agencji interaktywnej również możesz wyrazić swoją opinię, nie stracisz na to wiele czasu, a przy tym możesz pomóc komuś w podjęciu decyzji.

Agencja interaktywna opinie vs freelancer opinie (zalety i wady)

Zapewne wiecie już co to jest agencja interaktywna i czym się zajmuje, ale czy wiecie kim jest freelancer? Już wyjaśniamy. Jest to osoba, która także zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Wykonuje tą pracę w dodatkowym, wolnym czasie. Może robi to z pasji lub chce zarobić dodatkowe pieniądze. Jednak pamiętajmy, że freelancer nie musi być najgorszy i może być profesjonalistą. Przed przystąpieniem do realizacji swoich celów powinniśmy przejrzeć dokładnie opinie na temat agencji interaktywnych jak i danego freelancera i dopiero zacząć działać. Poniżej przedstawiamy zalety i wady, które mogą wpłynąć na Waszą decyzję. Przepraszamy! Nie przedstawiamy. Gdybyśmy to zrobili byłoby to nierówne starcie, nie można porównać kutru rybackiego z wędkarzem na motorówce. Najlepiej wybrać usługodawcę pod własne potrzeby, jeśli potrzebujesz stabilnej, gwarantowanej współpracy – wybierz agencję, jeśli projektu, który będzie stworzony w kilka dni – wybierz freelancera. Jeśli potrzebujesz umowy, faktury Vat – wybierz agencję, jeśli nie – wybierz freelancera.

Potrzebujesz wsparcia IT?

To dobry czas na kontakt

Formularz kontaktowy