Aktualizacja strony www


Ostatnie realizacje

Witaj w naszym portfolio! Tutaj znajdziesz projekty, które zdążyły już zagrzać swoje miejsce w sieci. Zapoznaj się z nimi wedle uznania, a przekonasz się, że rzucamy pomysłami jak konfetti. Nie przejmuj się kolejnością, każdy projekt jest dla nas tak samo ważny.

Rozważasz współpracę?

Sprawdź opinie o nas.

Zbadaj teren i porozmawiajmy

579 642 600
 

Cześć! Zastanawiasz się pewnie, co się stanie, jak nie zaktualizujesz swojej strony www. Odpowiedź brzmi – to zależy. Aby strona działała w sposób ciągły, konieczna jest aktualizacja wtyczek na stronie. Brak jakichkolwiek aktualizacji sprawia, że strona staje się bardziej podatna na włamania na serwer. Nie chcesz chyba aby Twoja strona wpadła w niepożądane ręce, prawda?

Nie musisz już dłużej szukać odpowiedzi na pytanie: „co się stanie, jak nie zaktualizuje strony”, ponieważ odpowiedź jest bardzo prosta – my zrobimy to za Ciebie. Jesteśmy tu dla Ciebie, pełni energii i gotowi do działania. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami, a my już zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto aktualizować stronę www?

Przede wszystkim dlatego, aby działała w sposób ciągły i bezproblemowo. Aktualizować trzeba, to fakt. Można to robić częściej lub rzadziej, to sprawa indywidualna. Ale kiedy jesteś posiadaczem strony www bądź sklepu internetowego, który codziennie odwiedzają setki użytkowników, jesteś niemal zobowiązany do tego, by regularnie aktualizować wtyczki. Dla nas to bardzo proste działanie, które nie sprawia nam najmniejszych kłopotów, więc jeżeli masz jakiekolwiek problemy z aktualizacją wtyczek na stronie, nie czekaj, zadzwoń.

Większość stron oparta jest o system WordPress, który swoją drogą mamy opanowany do perfekcji. Wiemy, jakich trików użyć, aby Twoja strona działała bez zarzutów. A może jesteś właścicielem sklepu internetowego? Żaden problem. Nasz zespół z wielką chęcią zajmie się aktualizacją sklepu internetowego Twojej firmy.

Aktualizacja WordPress, PrestaShop, WooComerce

Aktualizacja wtyczek na stronie usprawnia jej działanie. Zwiększa się również jej bezpieczeństwo. To dlatego tak ważne jest, aby aktualizować wtyczki na stronie na bieżąco.

Potrzebujesz pomocy z aktualizacją PrestaShop? A może nie wiesz jak zabrać się za aktualizację WooComerce? Nie musisz się już dłużej martwić. Nasz zespół zna się na rzeczy. Z nami Twoja firma jest bezpieczna. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, nie boimy się nowych wyzwań. Zajmujemy się zarówno aktualizacją samego WordPress’a, jak i aktualizacją PrestaShop oraz aktualizacją WooComerce.

Aby Twoja strona bądź sklep internetowy działały bez problemu, niezbędna jest właśnie aktualizacja WordPress’a. Pamiętaj, aby nie pozostawiać swojej strony bez opieki. Strona www oraz sklep internetowy są jak Twoja wirtualna wizytówka. Dlatego dbaj o nie i na wszelki wypadek przygotuj ich kopię zapasową.

Aktualizacja stron www jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki naszej pomocy już nigdy nie będziesz musiał/ła zastanawiać się nad odpowiedzią na to pytanie: „co się stanie, jak nie zaktualizuje strony” – ponieważ Twoja strona ZAWSZE będzie aktualna.

Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci kreować pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci, a do tego niezbędna jest aktualizacja wtyczek WordPress’a. Zapraszamy Cię do kontaktu, wspólnie ustalimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy.


Nie czekaj!

Poznajmy się

Formularz kontaktowy