Image Compressor With TinyPNG

Moduł Image Compressor With TinyPNG pozwala na kompresję wszystkich zdjęć i obrazów na w sklepie. Moduł został stworzony przez Elegantal. Image Compressor With TinyPNG dostępny jest w 7 wersjach językowych. Do obsługi modułu wystarczy podstawowa znajomość PrestaShop. Image Compressor With TinyPNG to moduł płatny. Moduł oferuje:

  • Kompresje obrazów w formacie JPG oraz PNG
  • Średnią kompresję formatu JPG o 40-60% a formatu PNG 50-80%
  • Jednoczesną kompresję wielu zdjęć
  • Dostęp do historii kompresji
  • Limit 500 darmowych kompresji

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tinypng do kompresji zdjęć to najwyższa pora abyś zaczął to robić. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybkim czasie skompresować i zoptymalizować zdjęcia na swojej stronie internetowej. Tinypng posiada swoją stronę internetową, na której dokonasz bezpłatnie kompresji plików jpg, png do wagi 5mb. Z pewnością udzielamy rekomendacji usłudze tinypng, z której korzystamy od wielu lat.

Przyśpiesz dzięki Image Compressor With TinyPNG

Kompresja Grafik jest jednym z elementów SEO wpływających bezpośrednio na prędkość wczytania strony. Dzięki modułowi Image Compressor With TinyPNG możesz w łatwy sposób zapanować nad wielkością grafik w twoim sklepie bez strat w ich jakości. Kompresja jest również sposobem na oszczędzanie miejsca na serwerze. Moduł umożliwia prowadzanie działań masowych. Czyli kompresji według kategorii lub dowolnego katalogu. Nie musisz poddawać każdej grafiki osobno. Ciekawą obija jaka daje Image Compressor With TinyPNG jest możliwość wykorzystania CRON do pełnej automatyzacji całego procesu kompresji grafik w twym sklepie internetowym.

Sprawdź także

Inne moduły PrestaShop


Price Increment/Reduction by group, category and more

Average Cart Booster (Cross-selling)

Bulk / Mass editing products

Amazon Market Place

Product Label

Form Builder – contact form, product, cms, quote

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy! :)

Formularz kontaktowy