Kreator Stron Elementor

Wtyczka kreator stron Elementor umożliwia tworzenie strony internetowej w podglądzie jej frontend. Wtyczka ta została stworzona przez Elementor.com. Dostępna jest w 53 wersjach językowych, w tym wliczając język polski. Kreator stron Elementor umożliwia tworzenie dowolnych kompozycji stron z zaprogramowanych elementów. Umożliwia w prosty sposób dodawanie do strony elementów takich jak tekst, nagłówki lub widget.

Kreator stron Elementor występuje w dwóch wersjach. Darmowej, która do dyspozycji kreator strony wraz z podstawowymi elementami. Oraz wersję płatną w trzech wariantach cenowych. Warianty te różnią się ilością stron, na których można wykorzystać rozszerzenia w wersji pro. Płatna wersja wtyczki kreator stron Elementor oferuje dostęp do ponad 50 pro widgetów i 300 pro templates. Dodaje trzy kolejne kreatory Thema, Popup i WooCommerce. Ponadto płatna wersja wtyczki kreator stron Elementor zapewnia roczny dostęp do aktualizacji oraz wsparcie techniczne.


Prowadząc własną działalność gospodarczą, nie można zapomnieć o posiadaniu własnej strony internetowej. Szczególnie, jeśli pragnie się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Współcześnie to najskuteczniejsza wizytówka firmy.

Wokół mitów: kreatory stron www

Wiele słyszy się o kreatorach stron www, dzięki którym w krótkim czasie można stworzyć własną stroną internetową.

Kreatory stron www zwykle przedstawiają się jako nowoczesne, bogate w przydatne funkcje, a do tego darmowe (a przynajmniej w stosunkowo niskiej cenie). Współczesne kreatory rzeczywiście oferują wiele, a tworzenie stron internetowych z ich pomocą nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania.

Niestety okazuje się, że możliwości kreatorów stron www są bardzo ograniczone, wykonane strony nie wyglądają zbyt profesjonalnie i przepełnione są reklamami, a o ich optymalizacji pod frazy kluczowe można zapomnieć (a to przecież stanowi podstawę pozycjonowania).Co więcej, sporo narzędzi dostępnych w wersji bezpłatnej posiada określone ograniczenia, więc i tak – prędzej czy później – zapłacić będzie trzeba.

Co wybrać?

Edytor stron www WordPress to o wiele lepsze rozwiązanie. Zwłaszcza dla osób, które poważnie traktują swoją działalność w Internecie.

Co to jest WordPress?

WordPress to nowoczesny system zarządzania treścią, który umożliwia tworzenie profesjonalnych i w pełni funkcjonalnych stron internetowych.

Dlaczego WordPress?

Bogactwo możliwości

Platforma WordPress daje wiele możliwości: od wtyczek umożliwiających optymalizację SEO, po bogatą ofertę szablonów stron, dzięki którym łatwo dopasować wygląd witryny do indywidualnych potrzeb. W tym systemie zarządzania treścią drzemie ogromny potencjał. Który dzięki latom praktyk i ogromnemu zaangażowaniu potrafimy wykorzystać! Ten system nie ma dla nas żadnych tajemnic. Tworzymy strony oparte o autorski projekt graficzny. Nowoczesne i profesjonalne. Z wykorzystaniem rzetelnego edytora stron www.

Stabilność i bezpieczeństwo

Używany przez nas edytor stron www to stabilny system, dzięki czemu stworzone przez nas strony będą służyć przez długi czas. Zapewniamy. Dokładamy także wszelkich starań, aby wykonane przez nas systemy spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Możliwość rozbudowy

Odpowiednia konfiguracja umożliwi prowadzenie zaawansowanych systemów, takich jak np. sklepy internetowe.

Skuteczne pozycjonowanie strony

Dzięki sprawdzonej metodzie promowania stron Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji, a niepowtarzalny wygląd przyciągnie rzesze klientów.

Stały rozwój

Nieustanny rozwój wybranego przez nas edytora stron www umożliwia podążanie za najnowszymi technologiami, przy jednoczesnym zachowaniu sprawdzonych rozwiązań.

Podejmij decyzję już teraz…

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu stron internetowych opartych na systemie WordPress. W naszej ofercie znajdują się strony internetowe z systemem zarządzania treścią. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Twojej witryny. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Strona internetowa oparta na systemie WordPress to najlepszy sposób na prezentację Twojej firmy – skontaktuj się z nami i sam przekonaj się, że to najskuteczniejsze rozwiązanie.