Czekamy na Ciebie

Kariera

Wyślij CV

Szukasz pracy? Dobrze sie składa!

Chcesz zmienić pracę lub szukasz swojej pierwszej pracy w branży kreatywnej? Wyślij nam swoje CV i napisz dlaczego chciałbyś/łabyś z nami pracować. Szanujemy czas każdego, dlatego damy Ci znać czy możemy podjąć z Tobą współpracę.

CV wyślij na naszego maila wspolpraca@candyweb.pl . Prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZ MEDIA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AZ MEDIA sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji."

Już teraz

Poszukujemy osób na stanowisko:

Lekkie pióro

Copywriter

Szukamy osoby, która będzie pisała z polotem o branży technologicznej, marketingu, szeroko pojętym IT, oraz nie będzie bała podjąć się tematów z różnych branż dla naszych klientów. Cenimy terminowość, kontakt i uśmiech!:) Preferowana forma współpracy b2b


Handlowiec

Account Executive

Osoba na tym stanowisku koniecznie musi lubić współpracę z klientami, łatwo nawiązywać kontakt oraz utrzymywać długofalowe relacje. Doświadczenie nie jest wymagane choć na pewno wspomoże w efektywnej pracy. Praca w 100% zdalna. Rozliczenie w formie podstawowej pensji + atrakcyjny procent od pozyskanego klienta.


Grafik

Web Designer

Wymagamy poczucia estetyki, stosowania nowych trendów oraz znajomości tematyki UX/UI. Dobrego zorganizowania przy tworzeniu projektów, doświadczenia przy kilkudziesięciu projektach komercyjnych i chęci do pracy. Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności. Praca dla osób z Mławy i okolic, zdalna z możliwoscią pracy w biurze w niedługim czasie. Prosimy o przesyłanie portfolio projektów.

PrestaShop i WordPress

Web developer

Szukamy programisty z doświadczeniem w tworzeniu projektów w oparciu o projekt wykonany w Adobe XD, czasami też Photoshop. Liczy się zasada Pixel Perfect. Nie stawiamy stron na szablonach więc konieczny wymóg to umiejętność programowania w PHP pozwalajaca na swobodne budowanie szablonów od zera pod projekt. Preferowana forma współpracy b2b.

realizacja candyweb.pl
megatransporty
strony www candyweb.pl
miasto myszy


Zainteresowała Cię oferta?

Masz pytania?

Kliknij po bezpłatną wycenę

Bezpłatna wycena