Czekamy na Ciebie

Kariera

Wyślij CV

Szukasz pracy? Dobrze sie składa!

Chcesz zmienić pracę lub szukasz swojej pierwszej pracy w branży kreatywnej? Wyślij nam swoje CV i napisz dlaczego chciałbyś/łabyś z nami pracować. Szanujemy czas każdego, dlatego damy Ci znać czy możemy podjąć z Tobą współpracę.

CV wyślij na naszego maila wspolpraca@candyweb.pl . Prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AZ MEDIA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AZ MEDIA sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji."

Już teraz

Poszukujemy osób na stanowisko:


Grafik

Web Designer

Wymagamy poczucia estetyki, stosowania nowych trendów oraz znajomości tematyki UX/UI. Dobrego zorganizowania przy tworzeniu projektów, doświadczenia przy kilkudziesięciu projektach komercyjnych i chęci do pracy. Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności. Praca dla osób z Mławy i okolic, praca w biurze 8-16. Prosimy o przesyłanie portfolio projektów.

PrestaShop i WordPress

Web developer

Szukamy programisty z doświadczeniem w tworzeniu projektów w oparciu o projekt wykonany w Adobe XD, czasami też Photoshop. Liczy się zasada Pixel Perfect. Nie stawiamy stron na szablonach więc konieczny wymóg to umiejętność programowania w PHP pozwalajaca na swobodne budowanie szablonów od zera pod projekt. Preferowana forma współpracy b2b.
Szukasz odpłatnych praktyk/stażu? Dobrze sie składa!

Już teraz

Poszukujemy osób na stanowisko:


Grafik

Web Designer - staż

Wymagamy poczucia estetyki i chęci do poszerzania wiedzy, podstawowej znajomości programów graficznych. Staż dla osób z Mławy i okolic w naszym biurze w Mławie. Pochwal sie projektami.


PrestaShop i WordPress

Programista WordPress - staż

Szukamy programisty WordPress na początku swojej kariery. Przekażemy Ci praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych oraz dobrych praktyk kodowania. Staż dla osób z Mławy i okolic w naszym biurze w Mławie.

realizacja candyweb.pl
megatransporty
strony www candyweb.pl
miasto myszy


Zainteresowała Cię oferta?

Masz pytania?

Kliknij po bezpłatną wycenę

Bezpłatna wycena