O firmie

Agencja interaktywna
Candyweb.pl

W krainie nieograniczonej wyobraźni i niezwykłych pomysłów, nasza agencja interaktywna zrodziła się z pragnienia wspierania odważnych marzeń i wizji naszych klientów.

Jesteśmy pasjonatami tworzenia niesamowitych, unikalnych projektów, które wprowadzają oddech świeżości w coraz bardziej zatłoczony świat Internetu.

Nasi wyjątkowi eksperci to prawdziwi wirtuozi swoich dziedzin, z nieustającą chęcią doskonalenia swoich umiejętności i odkrywania nowych, porywających rozwiązań.

google opinie candyweb

Odkryj nieskończony
potencjał swojego biznesu

Wspólnie z Tobą odkrywamy potencjał ukryty w Twoim biznesie, a następnie zamieniamy go w wyrafinowane strony internetowe i sklepy, które przyciągną uwagę, wywołają emocje i zbudują silne relacje z Twoimi klientami.

Podążając ścieżką nieznanego, odważamy się na eksplorację, aby stworzyć coś naprawdę niezwykłego. Pragniemy, aby nasza współpraca była nie tylko spotkaniem dwóch stron, ale prawdziwą przygodą, w której wspólnie odkrywamy tajemnice sukcesu w świecie cyfrowym.

Zaproś nas do swojego świata, a my z radością przekształcimy Twoje marzenia w rzeczywistość. Stworzymy dla Ciebie projekt, który zaskoczy, zainspiruje i pokaże innym, że niebo jest jedynie granicą naszej wyobraźni. Dołącz do naszej niezwykłej podróży, a razem będziemy tworzyć historie, które na zawsze pozostaną w pamięci tych, którzy będą mieli przyjemność obcować z naszymi dziełami.

Wiemy, że Twoja decyzja o współpracy z nami to początek czegoś niezwykłego. Z radością witamy Cię w naszej rodzince kreatywnych myślicieli i nie możemy się doczekać, aby wspólnie zmieniać świat na lepsze, jeden projekt po drugim.

Nasz
zespół

Stanowimy zgrany zespół kreatywnych magików cyfrowych, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w branży IT.

Nasza pasja do projektowania i marketingu online opiera się na pełnym zaangażowaniu w każde zlecenie. Współpraca z nami to wzajemne zaufanie i otwarta komunikacja, co przekłada się na najlepsze wyniki dla Twojego biznesu.zespol candyweb

Zbigniew

zespol candyweb

Sabina

zespol candyweb

Kasia

zespol candyweb

Piotr

zespol candyweb

Miłosz

zespol candyweb

Luiza

zespol candyweb

Artur

zespol candyweb

Agata

zespol candyweb

Jeremiasz

zespol candyweb

Marta

zespol candyweb

Dominik

zespol candyweb

Aleksandra

Opinie i rekomendacje
od naszych klientów

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych klientów za obdarzenie nas zaufaniem.

Jesteśmy wdzięczni za Wasze rekomendacje i głęboko wierzymy, że każda współpraca ma w sobie coś wyjątkowego. Przed nami nieustannie pojawiają się nowe, fascynujące wyzwania projektowe i marketingowe. To dzięki Wam możemy ciągle doskonalić nasze usługi, podnosząc poziom świadczonych usług. Dziękujemy, że jesteście z nami i wybieracie jakość w biznesie, co sprawia, że wspólnie osiągamy sukcesy.

referencje candyweb

STAG Autogas Systems AC S.A.

stag.pl, stagdiesel.pl stag400.pl

gwiazdki

Zobacz opinię

"Bardzo polecamy współpracę z Candyweb. Oprócz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości usług, z Candyweb po prostu przyjemnie pracować. Kontakt jest szybki i nienaganny, firma czuje potrzeby klienta i proponuje dopasowane na miarę rozwiązania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i na pewno będziemy ją kontynuować."

ikonka

Opinia zweryfikowana

referencje candyweb

Małgorzata Drzazgowska

healthin.com, adamedtechnology.com

gwiazdki

Zobacz opinię

"Szczerze polecam współpracę z Candyweb.pl! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, doradztwo w zakresie tworzenia stron www. Wszystko na najwyższym poziomie!"

ikonka

Opinia zweryfikowana

referencje candyweb

Sylwia Andrzejewska

Akademia Nowej Farmacji, zdrowekorzysci.pl

gwiazdki

Zobacz opinię

"Z agencją Candyweb pracuję i pracowałam przy wielu projektach stron internetowych wraz z późniejszą ich obsługą. Muszę przyznać, że jeżeli pojawi się kolejny projekt, to zlecę tylko i wyłącznie w tej agencji, która charakteryzuje się świetną jakością wykonania, świetnymi pracami graficznymi i wspaniałym wsparciem merytorycznym nawet po zakończeniu projektu. Candyweb, to kompleksowa obsługa od budowy strony poprzez późniejszą obsługę i działania marketingowe mające na celu wypromowanie strony. Szczerze polecam."

ikonka

Opinia zweryfikowana

referencje candyweb

Agnieszka Kruk

hr-store.pl, wncl.pl, iwonawencel.com, medeine.pl

gwiazdki

Zobacz opinię

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z projektów, które wyszły spod ręki Candyweb. Profesjonalizm na każdym etapie projektu, bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i sumienność - te cechy wyróżniają ich na tle innych firm, z którymi dotychczas pracowałam. Polecam!"

ikonka

Opinia zweryfikowana

referencje candyweb

Jakub Al-Shaick

prawnik-nieruchomosci.pl

gwiazdki

Zobacz opinię

Zdecydowanie polecam współpracę z Candyweb. Bardzo sprawny kontakt, zaangażowanie i profesjonalna obsługa wyróżniają Candyweb na tle konkurencji.

ikonka

Opinia zweryfikowana

referencje candyweb

Tymon Betlej

digitalnetwork.pl

gwiazdki

Zobacz opinię

"Bardzo dobrze oceniam dotychczasową współpracę z firmą Candyweb.pl. Wysoka jakość usług, a co równie ważne wzorowa jakość obsługi klienta. Profesjonalizm, elastyczność, ale i kreatywność rozwiązań, wszystko za rozsądną cenę. Dodatkowym atutem współpracy jest osoba Pana Zbigniewa, szefa agencji. Świetny fachowiec, słuchający klienta i rozumiejący jego potrzeby. Szczerze polecam!"

ikonka

Opinia zweryfikowana

Więcej opinii