google partner grafika

Poleć nas i zarabiaj!

Masz w swoim otoczeniu osobę, przedsiębiorcę czy firmę, która szuka profesjonalnej agencji interaktywnej? Może to Twój znajomy, partner biznesowy albo dawny klient? Jeśli tak, poleć nasze usługi tworzenia stron i sklepów internetowych!

Za skuteczne polecenie, które zaowocuje współpracą, Twoje konto zasili się kwotą minimum 300 zł netto!

To świetny sposób, aby nie tylko pomóc innym odnaleźć ekspertów w dziedzinie interaktywności, ale i podreperować domowy budżet:) Twoja rekomendacja ma dla nas ogromną wartość, dlatego chcemy się za nią godnie odwdzięczyć. Poleć, pomóż i zgarnij swoje wynagrodzenie!

Wyślij zapytanie
  kłódka

  Twoje dane są bezpieczne

  Jak rozliczamy Twoje wynagrodzenie?

  Wynagrodzenie wypłacamy kiedy polecona przez Ciebie firma/osoba rozpocznie z nami współpracę. Jeśli polecisz nas do stworzenia strony będzie to kwota wynagrodzenia minimum 300zł netto – jaka dokładnie będzie to kwota jest to zależne od wartości realizowanego projektu ale ważne że nie otrzymasz mniej niż 300zł netto.

  Jak wypłacamy wynagrodzenie?

  Wynagrodzenie wypłacamy na podstawie Umowy o Dzieło lub wystawiasz dla nas fakturę VAT

  Daj nam znać, że nas poleciłeś/aś!

  Jak tylko zarekomendujesz nasze usługi przekaż nam informację na maila kontakt@candyweb.pl o nazwie firmy lub osobie, z którą należy się skontaktować lub będzie kontaktować się z nami w najbliższym czasie.

  Ile można zarobić?

  Nie ma ograniczeń w polecaniu naszych usług:) Przykładowo w miesiącu czerwcu 2023 wypłaciliśmy wynagrodzenie dla naszego partnera w kwocie 6050zł netto za 3 polecenia. Także sky is the limit!

  Rekomendacja firmy, z którą już współpracujemy

  Czasem bywa tak że mamy wspólnych znajomych i świat jest mały w biznesie. Firma której poleciłeś/aś nasze usługi już z nami współpracuje lub pracowała. W takim przypadku nie będziemy w stanie wypłacić Twojego wynagrodzenia.

  Dlaczego warto z nami współpracować?


  Jesteśmy nie tylko ekspertami w dziedzinie interaktywności, ale przede wszystkim pasjonatami tego, co robimy. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasze doświadczenie, poparte licznymi sukcesami i pozytywnymi opiniami, gwarantuje, że efekty naszej pracy przekraczają oczekiwania.

  Profesjonalizm

  Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów w każdym aspekcie działalności interaktywnej.

  Innowacyjność

  Ciągle śledzimy najnowsze trendy i technologie, by dostarczać naszym klientom rozwiązania, które wyróżniają się na rynku.

  Komunikacja

  Stawiamy na transparentność i jasność komunikacji. Nasz klient zawsze wie, na jakim etapie jest jego projekt.

  Dostosowanie do klienta

  Nie wierzymy w rozwiązania „one size fits all”. Tworzymy strategie i projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

  Rzetelność

  Terminowość i dotrzymywanie obietnic to dla nas priorytet. Dbamy o to, by każdy klient czuł się ważny i doceniony.