Stworzenie strony internetowej na najwyższym poziomie już za 100zł

, Czas czytania: 4:30 min. , Komentarz(y):0

Nie warto przepłacać za stworzenie strony internetowej. 100 zł wystarczy, aby wykonać dzieło sztuki na miarę Michała Anioła. Za takie pieniądze specjaliści z pewnością wyrzeźbią nam wspaniały twór www. Czego należy oczekiwać po tak ogromnej kwocie zainwestowanej w wizerunek naszej firmy? Jak będzie wyglądała praca zespołu zaangażowanego w nasz projekt?

Spis treści:

Graficzna doskonałość

Z takim budżetem profesjonalna ekipa grafików będzie pracowała tygodniami dzień i noc, aby stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego. Z pewnością nie użyją darmowych opraw graficznych dostępnych w sieci. Co to, to nie! Mamy gwarancję, że nasza strona nie będzie identyczna z tysiącem innych bazujących na tym samym darmowym szablonie. Płacimy i wymagamy!

Treści pisane wierszem

Inwestując 100 zł w stronę, wiemy, że treści na niej będą wykonywane przez profesjonalnych copywriterów. Nie zdziwi nas oferta pisana trzynastozgłoskowcem. W tej cenie możemy oczekiwać profesjonalnego słownictwa branżowego oraz nienagannej znajomości języka polskiego.

Wydając konkretną stówkę, będziemy wolni od tekstów stworzonych przez uczniów podstawówki pisanych w przerwie między lekcjami. Nasze treści będą niepowtarzalne. Skutecznie przyciągną uwagę klienta.

Responsywność

Coraz częściej przeglądamy strony internetowe za pomocą innych urządzeń. Grupa specjalistów zajmująca się tworzeniem naszej strony www z pewnością zadba o jej responsywność. Tak samo wygodnie będzie się ja przeglądało na komputerze stacjonarnym, jak i na telefonie. Trzeba dobrze dogadać sprawę z ludźmi, którym powierzyliśmy to zadanie. Może da się dostosować naszą stronę, np. do wyświetlaczy pralek bądź kalkulatorów? Koniecznie sprawdźmy to w umowie!

Domena

Obowiązkowo należy oczekiwać w tej cenie doskonałej domeny. Nasz adres będzie oryginalny, aby przyciągnąć klienta i wyróżnić się z szarego tłumu stron kończących się na -.pl. My dostaniemy domenę z końcówką -.prp.xgl.ere.com.pl, która będzie łatwa do zapamiętania.

Hosting

Nasza strona będzie szybka jak Struś Pędziwiatr. Wrzucimy na nią wiele plików, a i tak hosting wszystko to bezproblemowo uciągnie. Ilość osób odwiedzających naszą stronę będzie bez znaczenia. Wiemy, że będzie ich mnóstwo, wszak specjaliści stworzą coś, do czego klient będzie lgnąć jak muchy do lepu. Hosting wytrzyma miliony klientów, którzy zafascynowani naszym miejscem w sieci będą je przeglądać godzinami (oczywiście wszyscy na raz).

Czy możliwe jest stworzenie profesjonalnej strony internetowej za 100 zł?

Nie. Do stworzenia strony na najwyższym poziomie potrzeba dopracowania wielu elementów, których część została żartobliwie poruszona w tekście. Stworzenie samej oprawy graficznej, która będzie dopasowana do naszych wymagań, jest już zadaniem przekraczającym ten budżet.

Oczywiście możemy skorzystać z „usług profesjonalistów”, którzy stworzą nam stronę internetową od 100 zł. Jednak musimy oczekiwać tego, że będzie ona działała na darmowym szablonie dostępnym w sieci dla wszystkich, a co za tym idzie, będzie taka sama jak tysiące innych. Treści na stronie będą żałosne, strona nie będzie responsywna a domena i hosting w tym budżecie to już totalna abstrakcja.

Strata pieniędzy

Strona za 100 zł to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Nie będzie się ona do niczego nadawała. Jeśli będziemy chcieli z niej skorzystać np. jako firma, to błyskawicznie stracimy wizerunek profesjonalnej marki, na który pracowaliśmy latami. W przypadku strony internetowej, warto zainwestować nieco więcej i nie narażać wizerunku firmy w oczach klientów.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Stworzenie strony internetowej na najwyższym poziomie już za 100zł

Dodaj komentarz

candyweb

Współwłaściciel agencji interaktywnej Candyweb.pl, z zawodu programista/grafik, absolwent studiów magisterskich kierunku informatyka ze specjalnością technologii mobilnych i internetowych Uniwersytetu w Białymstoku. Przeszło 7-letnie doświadczenie komercyjne zdobyte w agencjach reklamowych. Ponad 450 zrealizowanych projektów informatycznych. Pasjonat narzędzi marketingowych i tematyki SEO.