Grow with Google OnAir dostępne prawie dla wszystkich

, Czas czytania: 2:00 min. , Komentarz(y):0

Zacznijmy od początku Grow with Google to inicjatywa Google, której zadaniem jest przybliżenie wszystkim możliwości, jakie daje internet. Uświadamianie społeczeństwa skierowane jest do wszystkich od właścicieli drobnych biznesów po młodych ludzi szukających pomysłu na siebie. Można przyrównać to do tej anegdoty o dawaniu ryb lub wędki. W tej anegdocie Google dzięki Grow with Google próbuje uczyć zainteresowanych, jak się z tej wędki efektywnie korzysta. Przykładem tej polityki Google są opisane wcześniej na naszym blogu Internetowe Rewolucje.

Grow with Google OnAir o krok bliżej nas

Wszyscy widzimy, jak początek roku 2020 zmienił cały świat. W mojej opinii dobitnie uświadomił, jak integralną częścią naszej rzeczywistości stał się internet. Grow with Google OnAir powstało na fali właśnie tych wszechobecnych zmian. Jest to cykl wykładów z tematyki rozwoju osobistego, rozwoju firmy oraz możliwości, jakie daje internet. Wykłady te są całkowicie darmowe. Jedynym poważnym mankamentem dla nas może okazać się bariera językowa. Całe przedsięwzięcie skierowane jest do mieszkańców USA i Kanady, więc wszystko jest w języku angielskim. Oto kilka przykładów poruszanych tematyk „Manage Your Business Remotely in Times of Uncertainty” czy „Fundamentals of Online Marketing”.

Grow with Google OnAir jest dość świeżym tematem. Można powiedzieć, że dopiero od maja 2020 zaczęto tworzyć bazę wykładów. Przez co większość ciekawych treści jest dopiero zapowiedziane. Na koniec nie może zabraknąć pytania o wasze opinie i przemyślenia odnośnie Grow with Google OnAir. Co sądzicie o drodze jaką wyznacza Google i czy w ogóle kogoś zainteresuje ten typ wykładów? #ShotNews

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Grow with Google OnAir dostępne prawie dla wszystkich

Dodaj komentarz

candyweb

Pasjonat nowych technologii, specjalista SEO i zaawansowany użytkownik systemu WordPress