Na luzie: czy śmieszne kotki sprzedają?

, Czas czytania: 4:00 min. , Komentarz(y):5

W dzisiejszych czasach jesteśmy tak bardzo przytłoczeni ilością nowych produktów, reklam i zachęcania zakupowego, że powoli stajemy się na to wszystko odporni i coraz trudniej jest nas “namówić” do zakupu.

Spis treści:

Jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa Internet?

Internet w dzisiejszych czasach odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, bez niego mało kto potrafi żyć. Można publikować posty, zdjęcia; znaleźć potrzebne nam informacje, a także robić zakupy

Ludzie wolą robić zakupy przez Internet, ponieważ nie muszą wychodzić z domu, wystarczy tylko przejrzeć stronę internetową. Są też osoby, które po prostu nie mają czasu, aby pójść na zakupy, bo pracują albo mają inne obowiązki, wtedy jest to dla nich świetne rozwiązanie. Zakupy możesz zrobić nawet siedząc w autobusie, na ławce w parku lub gdziekolwiek indziej.

Ale bywają wyjątki, niektórzy ludzie wolą robić zakupy w sklepie stacjonarnym, bo np. nie ufają w moc Internetu i obawiają się, że ktoś ich oszuka i zakupiona przez nich rzecz nie trafi w ich ręce.

Co możemy kupić przez Internet?

W ciągu tych kilkudziesięciu lat od powstania Internetu wiele rzeczy się w nim zmieniło. Mowa tu o zakupach przez Internet, a może nawet bardziej o wielkości skali, do której się rozrosły. Obecnie przez Internet można kupić wszystko, zaczynając od kremu do rąk, przez komputer, do domów. Na przestrzeni lat pojawiło się również wiele platform sprzedażowych, które stale dodają nowe kategorie do swojej oferty. Kluczem jest nie pogubić się w tym wszystkim i nie popaść w pułapkę zamawiania zupełnie niepotrzebnych rzeczy, tylko dlatego, że są słodkie lub tanie.

Obecnie na rynku wybór rzeczy z wizerunkami śmiesznych zwierząt jest coraz większy. Dzieje się tak, ponieważ większość ludzi ma tzw. “bzika” na punkcie kotów i kupują coraz więcej rzeczy

Czy warto kupić rzecz z wizerunkiem śmiesznego kotka?

Koty dla wielu osób są członkami rodziny i kochają je całym sercem. Rzeczy z wizerunkami kotów, są przeznaczone dla tych właśnie osób – prawdziwych “kociarzy”, ale nie tylko. Koty to te zwierzęta, które z łatwością potrafią złapać za serce praktycznie każdego swoimi wielkimi oczami, uroczymi łapkami i długimi wąsami. Dzieci, jak i dorosłych. Wiele osób poszukuje oryginalnych i pomysłowych rzeczy. Tym rozwiązaniem może być rzecz z wizerunkiem kota. Na kubku, czy poduszce lub na wielu innych produktach znajduje się mem, na którym jest kotek, który tak ładnie wygląda. I kto by nie chciał czegoś takiego kupić? Wiele osób nie może się powstrzymać i po prostu to kupuje. Czasami do decyzji o zakupie potrafi przekonać nas fakt, że coś jest po prostu urocze. Kiedy mielibyśmy zły nastrój, spoglądając na śmieszny opis moglibyśmy się choć trochę rozweselić.

Czy wizerunek śmiesznego kotka można zobaczyć tylko w memach?

Memy coraz częściej dostajemy i wysyłamy innym, a także sami je przeglądamy. W humorystyczny sposób potrafią podsumować jakąś sytuację. W większości przypadków na tych memach widnieją właśnie kotki, które tak bardzo lubimy. Chociaż ludzie częściej wybierają coś bardziej śmiesznego niż tylko sam kotek na obrazku, wolą także do tego śmieszny podpis, który jeszcze bardziej powoduje u nich uśmiech na twarzy. Ale śmieszne zachowania kotów zostają uwiecznione nie tylko w memach, a także na zwykłych obrazkach, które także cieszą się sporym zainteresowaniem.

Więc, jak jest z tymi produktami – sprzedają się czy nie?

Dużo osób prowadzi swoje życie w humorystyczny sposób, nie ma czasu na nudę. I zwłaszcza oni są największymi kupcami tych produktów. Jeśli zobaczą coś podobnego do ich usposobienia, chętnie to kupują i są z tego zadowoleni. Są jeszcze bardziej zadowoleni, jeśli zobaczą tam śmieszne zdjęcie, które idealnie wpasowuje się w podpięty opis. Do grupy konsumenckiej zaliczają się w dużym stopniu również dzieci, które wręcz przepadają za kolorowymi i zabawnymi nadrukami na koszulkach, bluzach i piórnikach.

Jednak bywają też ludzie, których w ogóle to nie interesuje. Jedni uważają, że jest to tylko strata pieniędzy na głupie rzeczy, innym po prostu się nie podobają, ponieważ wolą bardziej minimalistyczne zakupy. Jest trochę w tym racji, bo jak ktoś nie lubi takich rzeczy, to tego nie kupi. Nikogo przecież do tego nie zmusimy.

Więc zdecyduj sam czy warto kupić sobie jakąś rzecz z wizerunkiem króla memów.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Na luzie: czy śmieszne kotki sprzedają?

5 Komentarz

  1. Seoit

    Bardzo rzeczowy i konkretny wpis jak na luźną tematykę i tytuł. Definitywnie się zgadzam z tym że kotki, w tym śmieszne sprzedają. Potwierdza to także Google. W oficjalnym dokumencie dla Raterów Google oceniających strony (niedozwolony link) można znaleźć fragmenty dotyczące stron z kotami (między innymi na stronie 11). Pozdrawiam.

  2. Aureliusz

    Czy śmieszne kotki dobre pytanie. Ostatnio jestem prześladowany przez reklamy na YT. W jednej reklamie wykorzystany jest kot rozrabiaka co zalewa laptop (utrata danych) w drugiej wykorzystywany Japoński kot szczęścia. Ten złoty śmieszny kotek co macha łapką. W tych reklamach chodzi o problem z linkami 404. Wiecie co te śmieszne kotki jednak mnie nie przekonały do działania. Co prawda nie mam ani strony internetowej ani ważnych danych na PC, no ale jak bym miał to nie czuł bym się przekonany

Dodaj komentarz

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.