Najbliższe 8 wydarzeń SEO w 2020 roku

, Czas czytania: 5:00 min. , Komentarz(y):3

Jak w każdym roku, również i w tym będzie można wybrać się na wydarzenia związane z SEO. Trzeba przyznać, że ubiegły rok, czyli 2019 był burzliwym czasem jeśli chodzi o tą branżę. Czy ten rok również taki będzie? W jakich wydarzeniach będzie można uczestniczyć? Spójrz niżej.

Spis treści:

Wydarzenia SEO 2020

Wydarzenia SEO to dobry pomysł na poszerzanie swojej wiedzy. Ale nie tylko. Uczestnicząc w takich wydarzeniach można poznać również wiele ciekawych osobowości, ale również dzielić się z nimi swoimi informacjami i doświadczeniem. Jakie będą najbliższe wydarzenia SEO, na które warto się wybrać? Spójrz niżej.

SMX Munich – 18 i 19 marca, Monachium (Niemcy)

To wydarzenie nazywane jest inaczej międzynarodowymi targami marketingu w wyszukiwarkach. Odbędzie się ono 18 i 19 marca w Monachium, czyli w Niemczech. Głównym celem tego wydarzenia będzie przedstawienie wszystkim uczestnikom jak zrozumieć dzisiejszego klienta w rozbudowanym świecie biznesu. Będzie można spotkać tutaj również wielu ekspertów nie tylko krajowych, ale i międzynarodowych. W tym roku będzie to m.in. starszy menadżer SEO z OBI, analityk trendów dla webmasterów z Google czy też założyciele i dyrektorzy z różnych cenionych firm.

Więcej informacji o tym wydarzeniu możesz znaleźć tutaj https://10times.com/smx-munich

I love Marketing – 17-20 marzec 2020, Multikino Złote Tarasy ul. Złota 59 (Warszawa)

I ♥ Marketing to niewątpliwie jedna z największych i najważniejszych w Polsce konferencji marketingu internetowego, na której porusza się tematy związane jak sama nazwa wskazuje – marketingiem, SEO i contentem, social mediami oraz Google Ads i analityką. W tym roku odbędzie się już IX edycja I ♥ Marketing, a całe wydarzenie potrwa 4 dni. 17 marca odbędzie się konferencja I Love Ads & Analytics, 18 marca konferencja na temat I Love SEO & Content, 19 marca spotkanie na temat I Love Marketing, natomiast 20 marca odbędzie się konferencja dotycząca I Love Social Media. Trzeba zaznaczyć, że to wydarzenie skierowane jest zarówno dla przedstawicieli małych jak i średnich przedsiębiorstw oraz osób, które zajmują się marketingiem. W tym roku podczas wydarzenia będzie można spotkać m.in. Łukasza Chwiszczuka, Artura Jabłońskiego, Macieja Lewińskiego, Alberta Radomskiego, Karola Dziedzica, Mikołaja Adamczaka, Piotra Guziura, Sylwię Chadę, Witolda Wrodarczyka, Ewę Wysocką i Adama Ziółkowskiego, Dominika Karbowskiego oraz wiele innych ciekawych osobowości.

Więcej informacji można uzyskać pod tym linkiem: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/?gclid=EAIaIQobChMI6Ni4zO6P6AIVS-h3Ch31qgn3EAAYASAAEgKsg_D_BwE

Congreso SEO Professional – 28 marzec 2020, Madryt (Hiszpania)

To kolejne wydarzenie SEO, które znajduje się poza naszym krajem. Będzie to już 11. edycja poświęcona całkowicie tematyce SEO. Biorąc udział w tym wydarzeniu można dowiedzieć się wiele ciekawych informacji właśnie z tej branży. Oprócz zdobywania wiedzy można poznać tam również nowe osoby. Natomiast wśród prelegentów znajdą się m.in. Diego Polo, Alfonso Calero, Ana Maria Couto, Estela Franco i wiele innych specjalistów.

Więcej informacji tutaj https://www.congresoseoprofesional.com/

Brighton SEO – 16 i 17 kwietnia 2020, Brighton (Anglia)

Natomiast to wydarzenie jest jednym z największych i najpopularniejszych w całej Europie. Można dowiedzieć się tutaj wiele informacji zawiązanych z tematyką SEO oraz marketingiem w wyszukiwarkach. Oprócz konferencji, która odbędzie się 17 kwietnia prowadzone są tutaj szkolenia, które odbędą się 16 kwietnia. Wszyscy którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli nie tylko dowiedzieć się ciekawych informacji, ale również poznać prawdziwych ekspertów specjalizujących się w dziedzinie SEO, którzy dadzą pewne wskazówki do funkcjonowania Twojego biznesu.

Więcej szczegółów pod tym linkiem https://www.brightonseo.com/

Festiwal SEO – 22 maj 2020, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Trzeba zaznaczyć, że Festiwal SEO to najważniejsze i przede wszystkim największe wydarzenie związane z branżą SEO w Polsce. Wszyscy uczestnicy biorący udział w tym spotkaniu mogą dowiedzieć się ciekawych informacji z zakresu marketingu inetrnetowego, a także mogą spotkać w tym miejscu wielu specjalistów od SEO. Wśród osób którzy potwierdzili swoją obecność znajdują się: Roman Rozenberger, Katarzyna Baranowska, Filip Janczak, Maciej Chmurkowski, Tomasz Wieliczko, Ewelina Podrez, Jędrzej Zarychta, Jędrzej Bukowski, Ania Dąbrowska, Daniel Duriš, Karol Soja, Sebastian Heymann, Izabela Wiśniewska, Miłosz Krasiński oraz Justyna Zienkiewicz.

Więcej informacji można uzyskać pod tym linkiem: https://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2020-katowice

SEO rejs

Co prawda dokładna informacja o rejsie nie miała jeszcze miejsca. Jednak można stwierdzić, że z pewnością takie wydarzenie znowu się odbędzie. A to dlatego, że jest to jedyne w swoim rodzaju szkolenie SEO. W ubiegłym roku miała miejsce pierwsza edycja tego wydarzenia, która odbyła się na Mazurach. Trzeba wspomnieć, że nie było to zwykłe szkolenie, a 4-dniowy aktywny wypoczynek połączony ze zdobywaniem wiedzy od znanych SEOwców.

Więcej informacji na temat SEO rejsu można znaleźć tutaj https://seorejs.pl/

SEO Campus – 28 i 29 września 2020, Paryż (Francja)

Natomiast to wydarzenie SEO niestety również nie odbywa się na terenie naszego kraju, tylko za granicą, a dokładniej we Francji. Podczas tego wydarzenia wszyscy uczestnicy mogą dowiedzieć się informacji z zakresu SEO, analityki internetowej czy też marketingu w wyszukiwarkach. Oprócz konferencji będzie można poznać tam różne osobowości, które specjalizują się w swoich działaniach.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się tutaj https://www.seo-camp.org/evenement/seo-campus-paris-2020/

SearchStars – Malmo (Szwecja)

Jeśli chodzi o to wydarzenie SEO, to data nie jest jeszcze znana. Jednak można śmiało stwierdzić, że jest to wydarzenie związane z technicznym SEO, link buildingiem oraz analizą. Na konferencji można posłuchać tutejszych przedstawicieli agencji. A więc będąc tutaj możesz nie tylko zdobyć dużą dawkę wiedzy, ale przy okazji poznać przedstawicieli szweckich firm.

Więcej szczegółów tutaj https://searchstars.se/

Podsumowanie odnośnie nadchodzących wydarzeń SEO 2020

W powyższym wpisie znajdują się tylko niektóre z wydarzeń SEO, które możesz odwiedzić. A powiem krótko. Naprawdę warto wziąć w nich udział. Wynika to chociażby z takich względów, że tylko na takich spotkaniach możesz dowiedzieć się mnóstwa informacji przekazanych w bardzo ciekawy sposób. Możesz zawrzeć tam również nowe znajomości oraz skorzystać z porad ekspertów. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z SEO to tym bardziej powinieneś wziąć udział przynajmniej w jednym takim wydarzeniu. Natomiast z mojej strony mogę stwierdzić, że informacje przekazane na spotkaniu z pewnością pomogą Ci w rozwoju firmy.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Najbliższe 8 wydarzeń SEO w 2020 roku

3 Komentarz

  1. Jan

    Ciekawi mnie ile z tych konferencji rzeczywiste się odbędzie. Wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja przez tego całego Koronawirusa. Wszystkie imprezy masowe na razie zostały wstrzymane. Tak naprawdę nie wiemy na, jak długo. Więc też nie wiem, jak mocno koronawirus uderzy w konferencje SEO. Lub czy ludzie będą skłonni. Brać odział w imprezach masowych, gdy już te wszystkie zakazy miną.

Dodaj komentarz

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.