Portale internetowe w Ciechanowie( ciechanow inaczej, ciechanowski 24, nasz ciechanów)

, Czas czytania: 3:30 min.

Ciechanowskie Portale Internetowe

W obecnym czasie można znaleźć mnóstwo portali internetowych, na których znajdują się informacje z danego regionu czy też kraju. Dlatego też większość osób decyduje się na poszukiwanie informacji właśnie na nich. Jak już wcześniej wspomniałam takich stron informacyjnych jest bardzo dużo, jednak dzisiaj swoją uwagę zwrócę na miasto Ciechanów i portale internetowe, które cieszą się w tym regionie największą popularnością. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź sam.

Spis treści:

Najpopularniejsze portale internetowe Ciechanów

Portale internetowe coraz bardziej zwiększają swoją popularność również u tych starszych osób, a to dlatego że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba wychodzić z domu, bo wystarczy mieć tylko dostęp do Internetu. Informacje z różną tematyką udostępniane są w bardzo szybki sposób, dlatego każda osoba może być na bieżąco z wszystkimi nowinkami. Jeśli chodzi o Ciechanów, to takimi portalami internetowymi, które cieszą się dużą popularnością są:

Ciechanów Inaczej 

Portal internetowy CiechanówInaczej.pl powstał w 2011 roku. Redakcja tego portalu internetowego mieści się w Ciechanowie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 13a lok. 7 (I piętro). A do zespołu należą: Kamil Ż. – redaktor naczelny, Katarzyna G. – dziennikarka i specjalistka social media, Grzegorz H. – fotoreporter oraz Adam M. – CEO – wiec oraz osoba, która zajmuje się współpracą i reklamą. Na tej stronie internetowej dostępne są informacje zarówno z Ciechanowa jak i jego okolicznych miejscowości. W zakładkach znajdują się takie sekcje jak: Wasze Info, Firmy, Kino, Nekrologi, Kontakt, Kalendarium, Forum, Ludzie, Pogoda, blogi, Wideo, Galerie i Partnerzy.

Ciechanowinaczej

Źródło: ciechanowinaczej.pl

Portal Ciechanowski 24

To trochę uboższy portal internetowy w Ciechanowie, jednak również z niego można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z regionu i okolic. W zakładkach można znaleźć takie sekcje jak: Strona Główna, Ciechanów, Przydatne, Polecamy i Kontakt.

Ciechanow24

Źródło: ciechanowski24.pl

Nasz Ciechanów

Kolejny portal internetowy Ciechanów, który cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Do zakładek należą następujące sekcje: Wiadomości, Kultura, Sport, Na sygnale, Redakcja oraz Więcej (Reklama, Patronat Medialny, Repertuar Kina, Po godzinach, Felietony i Galerie). Natomiast w zespole redakcji znajdują się; Mariusz M. – redaktor odpowiedzialny, Julita B. oraz Izabela T. – dziennikarze, Tomasz S. – administrator. Jeśli chodzi o wydawcę to jest nią Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU-MACH sp. z o.o. A jeżeli chodzi o lokalizację redakcji, to znajduje się ona przy ulicy Gwardii Ludowej 23 pawilon 16 oczywiście w Ciechanowie.

NaszCiechanów

Źródło: naszciechanow.pl

Podsumowanie na temat portali internetowych w Ciechanowie

Podsumowując powyższy wpis należy wspomnieć przede wszystkim o tym, że portale internetowe w Ciechanowie to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Informacje są tutaj dostarczane w szybki i przystępny dla każdego sposób. Dlatego jeśli również Ty chcesz być na bieżąco z informacjami z regionu i okolic to zajrzyj na portale internetowe Ciechanów opisane powyżej.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Portale internetowe w Ciechanowie( ciechanow inaczej, ciechanowski 24, nasz ciechanów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.

Ostatnie artykuły

Zainteresowała Cię oferta?

Kompleksowa oferta

Kliknij po bezpłatną wycenę

Wyceń projekt