Portale internetowe w Ciechanowie( ciechanow inaczej, ciechanowski 24, nasz ciechanów)

, Czas czytania: 4:00 min. , Komentarz(y):5

W obecnym czasie można znaleźć mnóstwo portali internetowych, na których znajdują się informacje z danego regionu czy też kraju. Dlatego też większość osób decyduje się na poszukiwanie informacji właśnie na nich. Jak już wcześniej wspomniałam takich stron informacyjnych jest bardzo dużo, jednak dzisiaj swoją uwagę zwrócę na miasto Ciechanów i portale internetowe, które cieszą się w tym regionie największą popularnością. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź sam.

Najpopularniejsze portale internetowe Ciechanów

Portale internetowe coraz bardziej zwiększają swoją popularność również u tych starszych osób, a to dlatego że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba wychodzić z domu, bo wystarczy mieć tylko dostęp do Internetu. Informacje z różną tematyką udostępniane są w bardzo szybki sposób, dlatego każda osoba może być na bieżąco z wszystkimi nowinkami. Jeśli chodzi o Ciechanów, to takimi portalami internetowymi, które cieszą się dużą popularnością są:

Ciechanów Inaczej 

Portal internetowy CiechanówInaczej.pl powstał w 2011 roku. Redakcja tego portalu internetowego mieści się w Ciechanowie przy ulicy Tadeusza Kościuszki 13a lok. 7 (I piętro). A do zespołu należą: Kamil Ż. – redaktor naczelny, Katarzyna G. – dziennikarka i specjalistka social media, Grzegorz H. – fotoreporter oraz Adam M. – CEO – wiec oraz osoba, która zajmuje się współpracą i reklamą. Na tej stronie internetowej dostępne są informacje zarówno z Ciechanowa jak i jego okolicznych miejscowości. W zakładkach znajdują się takie sekcje jak: Wasze Info, Firmy, Kino, Nekrologi, Kontakt, Kalendarium, Forum, Ludzie, Pogoda, blogi, Wideo, Galerie i Partnerzy.

Ciechanowinaczej

Źródło: ciechanowinaczej.pl

Portal internetowy ciechanowinaczej to z pewnością jeden z najpopularniejszych portali w całym Ciechanowie i potwierdzają to nawet media społecznościowe. A mowa tutaj o Facebooku, gdzie z łatwością można sprawdzić, ilu użytkowników interesują wpisy tego portalu internetowego, jakim jest ciechanowinaczej. A więc dane wskazują na to, że na Facebooku, osób, które polubiły fanpage ciechanowinaczej jest aż 24 770. To o ponad 11 tysięcy więcej osób niż w przypadku portalu Nasz Ciechanów i o ponad 23 tysięcy więcej od fanpage’a ciechanowski 24 (Ciech24). Na poniższych screenach można dokładniej zobaczyć porównanie, ile polubień mają fanpage ciechanowinaczej, Nasz Ciechanów oraz ciechanowski 24.

NaszCiechanow Facebook
Ciech24 Facebook i CiechanowInaczej Facebook

Portal Ciechanowski 24

To trochę uboższy portal internetowy w Ciechanowie, jednak również z niego można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji z regionu i okolic. W zakładkach można znaleźć takie sekcje jak: Strona Główna, Ciechanów, Przydatne, Polecamy i Kontakt.

Ciechanow24

Źródło: ciechanowski24.pl

Nasz Ciechanów

Kolejny portal internetowy Ciechanów, który cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Do zakładek należą następujące sekcje: Wiadomości, Kultura, Sport, Na sygnale, Redakcja oraz Więcej (Reklama, Patronat Medialny, Repertuar Kina, Po godzinach, Felietony i Galerie). Natomiast w zespole redakcji znajdują się; Mariusz M. – redaktor odpowiedzialny, Julita B. oraz Izabela T. – dziennikarze, Tomasz S. – administrator. Jeśli chodzi o wydawcę to jest nią Specjalistyczne Centrum Edukacji EDU-MACH sp. z o.o. A jeżeli chodzi o lokalizację redakcji, to znajduje się ona przy ulicy Gwardii Ludowej 23 pawilon 16 oczywiście w Ciechanowie.

NaszCiechanów

Źródło: naszciechanow.pl

Podsumowanie na temat portali internetowych w Ciechanowie

Podsumowując powyższy wpis należy wspomnieć przede wszystkim o tym, że portale internetowe w Ciechanowie to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Informacje są tutaj dostarczane w szybki i przystępny dla każdego sposób. Dlatego jeśli również Ty chcesz być na bieżąco z informacjami z regionu i okolic to zajrzyj na portale internetowe Ciechanów opisane powyżej.

Portal Powiat Ciechanowski

Na portalu Powiat Ciechanowski na bieżąco pojawiają się informacje z gminy oraz sąsiadujących z nią miejscowości. Główną tematyką są projekty i inwestycje. Na portalu można znaleźć również informacje na temat kampanii, konkursów oraz przetargów. Oprócz tego znajdują się w nim tematy dotyczące rozrywki (można znaleźć je w sekcji Edukacja i sport).

Na stronie znajdują się sekcje z informacjami dotyczącymi: Aktualności, Samorządu, Edukacji i sportu, projektów i inwestycji, RODO, BIP oraz kontaktu.

Strona Powiatu Ciechanowskiego zawiera najważniejsze informacje dotyczące gmin i miast. Można dowiedzieć się z nich m.in. informacji na temat: ilości mieszkańców, zajmowanej powierzchni, charakterystyki opisywanego regionu oraz wiele innych ciekawostek.

Na stronie można znaleźć informacje dotyczące Starostwa Powiatowego w Ciechanowie. Dane te są zamieszczone w stopce strony oraz w zakładce „Kontakt”. Można znaleźć tutaj informacje, które dotyczą godzin pracy Starostwa, a także numeru telefonu, lokalizacji, poczty elektronicznej, NIP-u i REGON-u.

Portal Powiat Ciechanowski

Źródło: ciechanow.powiat.pl

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Portale internetowe w Ciechanowie( ciechanow inaczej, ciechanowski 24, nasz ciechanów)

5 Komentarz

 1. Renata

  Z pośród wyżej wymienionych znałam tylko CiechanówInaczej. Ciekawość nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok pozostałych, ale żaden z pozostałych nie wyróżniał się. Ponadto portal Nasz Ciechanów wyglądem przypomina stronę Nasza Mława..

  1. Noname

   Nigdy na to uwagi nie zwróciłem. Masz rację. To oznacza pewnie że za oba portale odpowiada ta sama ekipa lub zarówno NaszCiechanów jak i NaszaMława powstały na dokładnie tym samym szablonie strony internetowej.

 2. Maciej S

  Nie wiem. Właściwie to ja mam wrażenie, że wszystkie portale robione Tematyczne na miasta robione są przez ta samą osobę. Ja nie wiem, czy to dlatego, że w gruncie rzeczy wszyscy ludzie są podobni i szukaj podobnych informacji? Czy ktoś wymyślił kiedyś jeden schemat i tyle? No bo jest ten Ciechanowinaczej, ale i są Nasz Ciechanów, Ciechanowonline. Jedyne co się jakoś teoretycznie różni to Tygodnik Ciechanowski. Może dlatego, że wydają gazetę.

Dodaj komentarz

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.