Portale w Mławie (nasza mlawa, codziennik mławski, kurier mławski)

, Czas czytania: 3:30 min. , Komentarz(y):5

Obecnie wiele osób poszukuje informacji na portalach internetowych. Wprawdzie jest to jeden z najlepszych rozwiązań, gdyż informacje znajdują się tam bardzo szybko. W dzisiejszym artykule przedstawię największe mławskie portale internetowe i krótkie informacje o tym kto nimi zarządza i kiedy powstały. Zachęcam więc do przeczytania.

Największe portale internetowe w Mławie

Aby znaleźć jakiekolwiek informacje to w dzisiejszym czasie wystarczy tylko mieć dostęp do Internetu. Wszystkie gazety i czasopisma zostają zastąpione właśnie portalami internetowymi, na których znajdują się informacje różnych kategorii. Jeśli chodzi o mławskie portale internetowe, to wśród tych najpopularniejszych znalazły się:

Codziennik Mławski

Codziennik Mławski – jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mławskich portali internetowych. Na tutejszej stronie internetowej można znaleźć mnóstwo informacji nie tylko z terenu miasta Mława, ale również z pobliskich okolic. W zakładkach można wyróżnić aż 10 sekcji, w skład których wchodzą wiadomości, kultura, na sygnale, sport, felietony, zapowiedzi, wasze artykuły, fotoleracje, u sąsiadów oraz kontakt. Każdy dział zawiera istotne artykuły, które są kategorycznie uporządkowane. Dzięki archiwum publikacji w łatwy sposób można znaleźć interesującą Ciebie treść (archiwum dostępne od sierpnia 2015 roku). Jeśli chodzi o zespół to należą do niego: Redaktor naczelny – Jerzy K., Wydawca/Redaktor/Reporter – Hanna K., Redaktor Działu „Codziennik Inspiruje”/Grafik – Malwina K.. A właścicielem portalu Codziennik Mławski jest Pracownia Rozwoju Inkubator mieszcząca się na ulicy Stary Rynek 5.

Codzienik Mławski

Źródło: codziennikmlawski.pl

Nasza Mława

Nasza Mława – jeżeli chodzi o ten portal internetowy, to jest on jednym z najczęściej odwiedzanych przez użytkowników. Można znaleźć w nim ogromną ilość artykułów przedstawiających bieżące sytuacje z Mławy i okolic. Do podstron tego portalu należą: Wiadomości, Kultura, Sport, Na sygnale, Więcej (Repertuar Kina Kosmos, Plebiscyty, Porady kosmetologa, Porady prawne, Felietony, Po godzinach, Galerie i Znalezione w sieci), Redakcja, Ogłoszenia czy też sekcja Reklama. Do zespołu „Naszej Mławy” należą: Redaktor naczelna – Iwona Ł., Dziennikarz – Radosław Ch. i Elżbieta L., Specjalista ds. reklamy – Sylwia N., Wydawca – Witold W., Administrator – Tomasz Sz.

Nasza Mława

Źródło: naszamlawa.pl

Nowy Kurier Mławski

Nowy Kurier Mławski – jest to kolejny miejski portal internetowy, który zawiera przeróżne wiadomości i informacje z Mławy i jej okolic. Do zakładek informacyjnych należą: Imprezy, Na sygnale, Sport, Nasze szkoły, Podyskutuj, Galerie, Finanse dla firm, Pożyczki-chwilówki, Plebiscyty oraz Ogłoszenia. Lokalizacja biura znajduje się przy ulicy Warszawskiej 1 lok. 9/10. Natomiast do zespołu należą: Redaktor Wydania – Szymon W., Dziennikarz – Zdzisław B., Specjalista ds. reklamy – Katarzyna Z. i Paulina Z..

Nowy kurier Mławski

Źródło: kuriermlawski.pl

Który z portali informacyjnych (nasza mława, codziennik mławski, kurier mławski) cieszy się największą popularnością w mediach społecznościowych?

Nasza Mława, Codziennik Mławski oraz Nowy Kurier Mławski są największymi portalami internetowymi z wiadomościami na terenie Mławy i najbliższych okolic. Każdy z nich posiada również swój własny fanpage na Facebooku. A jak wiemy, w dzisiejszym czasie zdecydowana większość osób korzysta z Internetu i przesiaduje w mediach społecznościowych. Dlatego dzięki temu, portal Nasza Mława, Codziennik Mławski czy też Nowy Kurier Mławski mogą chociażby dotrzeć ze swoimi artykułami i innymi informacjami do szerokiego grona odbiorców. A przechodząc do tematu. Który z tych portali jest najbardziej popularny? Z którego użytkownicy korzystają najchętniej? Aby to sprawdzić, po prostu zalogowałam się na swoje konto na Facebooku i weszłam w ich fanpage, po to, aby sprawdzić, który z nich ma najwięcej polubień. A więc, na portalu Nasza Mława w chwili obecnej (tj. 06.08.2020r.) jest 33 316 polubień. Na portalu Codziennik Mławski tych polubień jest 9 885. A jeśli chodzi o portal Nowy Kurier Mławski, to ich stronę na Facebooku lubi 11 278 użytkowników. W ten sposób już gołym okiem widać, że największą popularnością w mediach społecznościowych cieszy się portal Nasza Mława. A poniżej przedstawiam screeny, na których można to dokładnie zobaczyć.

Nasza Mława

nasza mława Facebook

Codziennik Mławski

Codziennik Mławski Facebooku

Nowy Kurier Mławski

Nowy Kurier Mławski Facebooku

Podsumowanie informacji na temat portali internetowych w Mławie

Jak sam widzisz dzięki informacjom znajdującym się w powyższych portalach internetowych nie potrzeba kupować gazet. A to dlatego, że znajdziesz na stronie każdego z nich praktycznie wszystko. Zaczynając od potrzebnych informacji, kończąc na ciekawostkach lub poradach. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowinkami, to koniecznie odwiedź te mławskie portale internetowe.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Portale w Mławie (nasza mlawa, codziennik mławski, kurier mławski)

5 Komentarz

 1. Ewelina

  Pamiętam jak zawsze kupowałam gazetę „Kurier Mławski”. Teraz wszystko dostępne jest na ich stronach co w sumie jest bardzo wygodne i szybkie jeśli chcemy być na bieżąco. Jeśli chodzi o stronę to mi najlepiej przypadł do gustu „Codziennik Mławski”. A wy którą stronę śledzicie i czym wyróżnia się z pośród tej trójki ?

 2. Tomasz W

  Moim zdaniem Nasza Mława wygląda zdecydowanie najlepiej. Po reszcie widać już upływ czasu. Co do samego Kuriera Mławskiego to zdecydowanie wole go w wersji papierowej. Mam jeszcze sentyment do tej prasy drukowanej. Ponieważ te „Artykuły” w internecie czasem za szybko zmieniają treść. Dlatego jak już to tylko Kurier Mławski w wersji drukowanej.

  1. Julka

   Masz racje. Nasza Mława wygląda najlepiej. Jednak nie jestem przekonana co do sposobu, w jaki jest prowadzona. Serio czasem te artykuły i informacje są jak by przeciętne by nie powiedzieć dość słabe. No ale takie czasy kto napisze pierwszy, ten coś na tym zyska. Nieważne co i w jakim stylu ważne, że pierwszy

  1. Magda

   Ej ja tam Codziennik Mławski. Tu niema co się oglądać na wygląd tylko na to na treść. Dla której przymykam oko na wygląd. Bo co mi do niego? To nie sztuka zrobić ładne grafiki. Tu liczy się treść. Tyle w temacie

Dodaj komentarz

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.