Portale w Mławie (nasza mlawa, codziennik mławski, kurier mławski)

, , Czas czytania: 3:30 min.

Portale Internetowe w Mławie

Obecnie wiele osób poszukuje informacji na portalach internetowych. Wprawdzie jest to jeden z najlepszych rozwiązań, gdyż informacje znajdują się tam bardzo szybko. W dzisiejszym artykule przedstawię największe mławskie portale internetowe i krótkie informacje o tym kto nimi zarządza i kiedy powstały. Zachęcam więc do przeczytania.

Spis treści:

Największe portale internetowe w Mławie

Aby znaleźć jakiekolwiek informacje to w dzisiejszym czasie wystarczy tylko mieć dostęp do Internetu. Wszystkie gazety i czasopisma zostają zastąpione właśnie portalami internetowymi, na których znajdują się informacje różnych kategorii. Jeśli chodzi o mławskie portale internetowe, to wśród tych najpopularniejszych znalazły się:

Codziennik Mławski

Codziennik Mławski – jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mławskich portali internetowych. Na tutejszej stronie internetowej można znaleźć mnóstwo informacji nie tylko z terenu miasta Mława, ale również z pobliskich okolic. W zakładkach można wyróżnić aż 10 sekcji, w skład których wchodzą wiadomości, kultura, na sygnale, sport, felietony, zapowiedzi, wasze artykuły, fotoleracje, u sąsiadów oraz kontakt. Każdy dział zawiera istotne artykuły, które są kategorycznie uporządkowane. Dzięki archiwum publikacji w łatwy sposób można znaleźć interesującą Ciebie treść (archiwum dostępne od sierpnia 2015 roku). Jeśli chodzi o zespół to należą do niego: Redaktor naczelny – Jerzy K., Wydawca/Redaktor/Reporter – Hanna K., Redaktor Działu „Codziennik Inspiruje”/Grafik – Malwina K.. A właścicielem portalu Codziennik Mławski jest Pracownia Rozwoju Inkubator mieszcząca się na ulicy Stary Rynek 5.

Codzienik Mławski Źródło: codziennikmlawski.pl

Nasza Mława

Nasza Mława – jeżeli chodzi o ten portal internetowy, to jest on jednym z najczęściej odwiedzanych przez użytkowników. Można znaleźć w nim ogromną ilość artykułów przedstawiających bieżące sytuacje z Mławy i okolic. Do podstron tego portalu należą: Wiadomości, Kultura, Sport, Na sygnale, Więcej (Repertuar Kina Kosmos, Plebiscyty, Porady kosmetologa, Porady prawne, Felietony, Po godzinach, Galerie i Znalezione w sieci), Redakcja, Ogłoszenia czy też sekcja Reklama. Do zespołu „Naszej Mławy” należą: Redaktor naczelna – Iwona Ł., Dziennikarz – Radosław Ch. i Elżbieta L., Specjalista ds. reklamy – Sylwia N., Wydawca – Witold W., Administrator – Tomasz Sz.

Nasza Mława Źródło: naszamlawa.pl

Nowy Kurier Mławski

Nowy Kurier Mławski – jest to kolejny miejski portal internetowy, który zawiera przeróżne wiadomości i informacje z Mławy i jej okolic. Do zakładek informacyjnych należą: Imprezy, Na sygnale, Sport, Nasze szkoły, Podyskutuj, Galerie, Finanse dla firm, Pożyczki-chwilówki, Plebiscyty oraz Ogłoszenia. Lokalizacja biura znajduje się przy ulicy Warszawskiej 1 lok. 9/10. Natomiast do zespołu należą: Redaktor Wydania – Szymon W., Dziennikarz – Zdzisław B., Specjalista ds. reklamy – Katarzyna Z. i Paulina Z..

Nowy kurier Mławski Źródło: kuriermlawski.pl

Podsumowanie informacji na temat portali internetowych w Mławie

Jak sam widzisz dzięki informacjom znajdującym się w powyższych portalach internetowych nie potrzeba kupować gazet. A to dlatego, że znajdziesz na stronie każdego z nich praktycznie wszystko. Zaczynając od potrzebnych informacji, kończąc na ciekawostkach lub poradach. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowinkami, to koniecznie odwiedź te mławskie portale internetowe.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Portale w Mławie (nasza mlawa, codziennik mławski, kurier mławski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

candyweb

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.

Ostatnie artykuły

Zainteresowała Cię oferta?

Kompleksowa oferta

Kliknij po bezpłatną wycenę

Wyceń projekt