Przyglądamy się aplikacji Hype Me App – na czym ona polega?

, Czas czytania: 8:00 min. , Komentarz(y):6

Aplikacja Hype Me dostępna jest na rynku dopiero od niedawna, a już zyskała na dużej popularności. Dlatego w poniższym artykule postanowiłam przekazać Ci wiele ciekawych informacji na temat tej oto aplikacji. Dowiesz się czym jest Hype Me App, na czym polega i jak działa. Zapraszam więc do lektury.

Spis treści:

Co to jest Hype Me App?

Hype Me App to aplikacja, która umożliwia zamówienie dla siebie lub bliskiej Ci osoby specjalne życzenia lub pozdrowienia na specjalną okazję od znanych influencerów, celebrytów, gwiazd muzyki czy też sportu. Hype Me jest przede wszystkim świetną inicjatywą, ponieważ nie tylko sprawi ona radość użytkownikom, ale za wpłacone przez nich pieniądze wspomoże niektóre fundacje, wśród których znajduje się m.in. fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie!; fundacja Viva! Akcja dla zwierząt – Organizacja Pożytku Publicznego; fundacja Alivia czy też fundacja Centrum Praw Kobiet. Dlatego można powiedzieć, że głównym celem Hype Me App jest sprawianie radości i uszczęśliwianie innych osób.

Historia powstania aplikacji Hype Me App

Chociaż za granicami naszego kraju moda związana z indywidualnymi zamówieniami życzeń od sławnych osób wzrastała na popularności, to w Polsce nikt nie przypuszczał, że takie coś może stać się wielkim hitem wśród użytkowników. Nikt oprócz Mikołaja Czajkowskiego, który stworzył aplikację Hype Me App w grudniu ubiegłego roku. To właśnie od tamtej pory można zamawiać w niej indywidualne i spersonalizowane nagrania wideo od sławnych osób. Co więcej, Mikołaj Czajkowski dogadał się z Kogito Ventures i aniołami biznesu, z czego otrzymał 1,2 miliony złotych na rozwój aplikacji Hype Me App i pozyskiwanie nowych sławnych osób do tego właśnie programu.

Jak działa aplikacja Hype Me?

Żeby skorzystać z aplikacji Hype Me, to wystarczy wykonać tylko kilka podstawowych kroków. Po pierwsze musisz wejść na stronę aplikacji https://hypemeapp.co , bo bez tego ani rusz.

HypeMe

Następnie musisz się zalogować bądź zarejestrować i wybrać swojego Idola, u którego chcesz złożyć zamówienie na wideo. Możesz znaleźć go w wyszukiwarce lub poszukać go w dostępnych kategoriach, które dzielą się na: sportowców, youtuberów, aktorów, dziennikarzy, blogerów, muzyków, modelów czy też gamerów. Po wybraniu odpowiedniej osoby możesz przystąpić do złożenia zamówienia. Pamiętaj tylko żeby w wysłanej wiadomości zawrzeć jak największą ilość informacji o wideo, które chcesz usłyszeć. Jeśli już to zrobisz, to możesz podejść do końca realizacji zamówienia, czyli płatności. Wówczas na Twoje konto e-mail zostanie wygenerowana wiadomość o potwierdzeniu realizacji zamówienia. Zazwyczaj czas realizacji trwa maksymalnie do 7 dni. A kiedy realizacja dobiegnie już końca, to dostaniesz wiadomość na maila lub powiadomienie z aplikacji, że Twoje wideo jest już dostępne.

Tutaj możesz sprawdzić jak to działa https://www.youtube.com/watch?v=F12FEuPNznY .

Jeśli chodzi o cenę zamówienia takiego wideo, to jest ona zależna od ich twórców. Przykładowo: youtuber Wojtek Gola za nagranie wideo bierze około 160 złotych. Fabian Drzyzga, znany wszystkim sportowiec za taką usługę bierze około 105 złotych. Jeśli chodzi o Marcina Millera z zespołu Boys to wideo w jego wykonaniu będzie kosztowało około 155 złotych. Natomiast aktor Marek Kaliszuk za stworzenie wideo bierze około 55 złotych.

Warto tutaj wspomnieć, że w reklamę Hype Me App zaangażowali się również twórcy wideo z tej aplikacji. Wśród tych osób znaleźli sięm.in. Patryk Janas https://www.youtube.com/watch?v=gXi__XNo6ok czy też youtuberzy, na przykład Blowek, który swój cały odcinek na kanale poświęcił tej właśnie aplikacji https://www.youtube.com/watch?v=9QdLlHSED8A.

Co nowego w aplikacji Hype Me App?

Choć artykuł był pisany w połowie kwietnia, to postanowiłam po jakimś czasie znowu przyjrzeć się tej aplikacji. Z racji tego, że od tego momentu minęło już kilka miesięcy, to również musiało się w niej coś zmienić. Zaznaczę, że początkowo była to nie za bardzo znana aplikacja. Jednak z czasem, aż po dzień dzisiejszy do akcji włączyło się sporo nowych i popularnych gwiazd. Należy tutaj dodać, że znajdują się w niej również celebryci z TikToka – aplikacji, która także w tym roku zadebiutowała polski rynek. Co więcej, w nowej wersji aplikacji Hype Me App, która jest dostępna w sklepie Google Play i App Store można spodziewać się jeszcze lepszej jakości filmów oraz wydajności i działania tej aplikacji. Oprócz tego wprowadzono możliwość wgrywania filmów video z rolki.

Od jakiegoś czas, aplikacja Hype Me App pojawiła się również na dwóch nowych rynkach: w Rosji i Unii Europejskiej. Dlatego na stronie bądź w aplikacji Hype Me App można zobaczyć znaczny przyrost nowych popularnych gwiazd, które nie są już tylko z Polski, ale także z zagranicy. Odwiedzając stronę Hype Me, można zauważyć również, że pojawiła się na niej nowa kategoria, pod nazwą „Taniec”. To kolejna grupa gwiazd, u których można składać zamówienia wideo. Oprócz tego w Hype Me App można zobaczyć także kategorię Zwierzaków, u których też można zamówić wideo! Jest to bardzo innowacyjny pomysł, który wspiera zwierzaki z Warszawskiego ZOO.

HypeMe Władziu Źródło: https://hypemeapp.co/pl/me/wladziu

Hype Me App – opnie z Google

W Google można znaleźć wiele opinii na temat Hype Me App. Pozwolę sobie tutaj kilka z nich zacytować:

 • Pani Julia pisze:

„Dziękuję bardzo :) niespodzianka doprowadziła rocznicowych solenizantów do łez :)

hypeme opinie julia
 • Pan Jan pisze:

„Panie Przemku, dziękujemy w imieniu swoim i Pary Młodej za nagranie. Jesteśmy zachwyceni! Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie w przypadku Pary Młodej. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!”

hypeme opinie Jan
 • opinia na temat Hype Me od Dor Kra:

„Życzenia Krzysztofa Ibisza są sztosem. WSZYSCY BYLI ZAJARANI totalnie :DDDD”

hypeme opinie dar kar
 • opinia od anonim:

„NIE POLECAM! OSZUŚCI! Zamówienie zostało odrzucone bez jakiego kolwiek powiadomienia pocztą e-mail. Czekam już tydzień na zwrot pieniędzy i nadal nie widzę moich pieniążków. Pytanie co innych jak długo musieliście czekać?”

hypeme opinie anonim
 • Pan Adrian pisze:

„Zamówienie złożone na 3 tygodnie przed datą, na którą nagranie było potrzebne – w teorii realizacja była określona na max 5 dni. W/w zamówienie wymagało dodatkowych szczegółów, które zostały przesłane (co pozostało już bez jakiegokolwiek odzewu) – finalnie po jakimś czasie po wejściu w panel ujrzałem zamówienie odrzucone. Bez jakiegokolwiek powiadomienia mailowego. Po prostu kompletna cisza. Zważając na charakter działalności i konieczność zdążenia na dany termin z życzeniami taki obrót spraw może powodować jedynie wielkie rozczarowanie. Nie polecam, a jeśli już, to z dużym wyprzedzeniem i najlepiej bez oczekiwania wykonania usługi (co już jest absurdem). Co gorsza, z tego co widzę, mój przypadek nie jest przypadkiem odosobnionym. Szkoda, bo zamysł jest świetny.”

hypeme opinie Adrian
 • opinia o Hype Me App od Pana Wojciecha:

„Witam,

Zrobiliśmy zabawny filmik na Dzień Mamy.

Wybraliśmy Jacka z Królowych Życia.

Filmik puścił Mamie 8 letni synek – reakcja Mamy – bezcenna.

Śmiech, pisk, płacz – wszystko na raz!

Genialny pomysł na prezent, pełen profesjonalizm.

Coś zupełnie nowego.

Realizacji w naszym przypadku była w 24h.

Polecamy!!!”

hypeme opinie Wojciech

Jak widać, z powyższych opinii na temat Hype Me App z Google wynika, że jest tutaj sporo zadowolonych osób, którym zamówienia życzeń sprawiają wielką radość. Co prawda, trafiają się też negatywne opinie, ale były one opublikowane kilka tygodni wcześniej (można zauważyć to na powyższych screenach). Dlatego na chwilę obecną, należy tylko powiedzieć, że aplikacja Hype Me App sobie dobrze radzi, ponieważ 4,4 gwiazdki to już jest coś.

Hype Me App – podsumowanie informacji

Podsumowując wszystkie powyższe informacje, trzeba przytoczyć tutaj bardzo ważną kwestię. Jest to aplikacja, której nie można wykorzystywać w marketingu, tylko na własny użytek prywatny bez publikacji w Internecie. Dzięki Hype Me App można sprawić radość nie tylko sobie, ale i swoim bliskim. Dlatego z mojej strony mogę stwierdzić tylko, że naprawdę warto skorzystać z tej aplikacji, nawet po to, aby zrobić komuś niespodziewany prezent urodzinowy, a przy tym dodatkowo wesprzeć fundację.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Przyglądamy się aplikacji Hype Me App – na czym ona polega?

6 Komentarz

 1. Ilona

  Hmm… Ciekawe czy osoby składające życzenia mogą odmówić powiedzenia jakiejś kwestii lub ją zmienić, aby była bardziej ich? Czy jest tak, że to wynajęty celebryta składa wymyślone przez siebie życzenia? Muszę powiedzieć, że to jest bardzo fajna akcja. Możne kiedyś skorzystam 🙂

  1. Mikolaj (Hype me app)

   Hej Ilona, oczywiście nie ma musu i Twórca czy jak my to nazywamy Talent nie musi nagrywać wszystkiego – zwłaszcza, kiedy zlecenie jest mocno nietypowe Wówczas środki za zakup wracają na konto Klienta. Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało dawaj znać! Pozdrowienia od ekipy Hype Me!

 2. Czy można pobrać film i jak?

  Mam pytanie – dostałem niedawno zamówione życzenia. Jestem bardzo za nie wdzięczny. Natomiast czy do się jakoś pobrać to nagranie, tak aby można było je puścić bez użycia Internetu? W miejscu gdzie będziemy nie ma zasięgu a są to życzenia z racji ślubu?

 3. Kamil

  Wydaje mi się, że cena za jaką influenserzy biorą za takową usługę znacznie przekracza ich wartość. W cenie powyżej 100zł serio można znaleźć jakiś fajny prezent dla bliskiej nam osoby. Prezent ten może być też bardziej przydatny. W momencie kiedy osoba dostanie złożone życzenia od swojego idola może się ucieszyć. Ale po odsłuchu czegoś takiego kilkukrotnie raczej to traci swój urok. W tym momencie może i jest to fajny prezent ale kiedy każdy już będzie takie rzeczy zamawiał w prezencie dla kogoś stanie się to tandetne i nieszczere bo wiadomo, że idol nie składa nam życzeń, ponieważ nas lubi, lecz robi to dla dóbr materialnych.

 4. Marysia

  Twórcy Hype Me App mieli na prawdę ciekawy pomysł na aplikację. Myślę, że sporo osób będzie chciało skorzystać z czegoś takiego. Mnie osobiście jednak odrzuca cena jaką trzeba zapłacić za takie życzenia.

Dodaj komentarz

candyweb kasia

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.