Przyglądamy się aplikacji Hype Me App – na czym ona polega?

, , Czas czytania: 3:00 min.

Hype Me App

Aplikacja Hype Me dostępna jest na rynku dopiero od niedawna, a już zyskała na dużej popularności. Dlatego w poniższym artykule postanowiłam przekazać Ci wiele ciekawych informacji na temat tej oto aplikacji. Dowiesz się czym jest Hype Me App, na czym polega i jak działa. Zapraszam więc do lektury.

Spis treści:

Co to jest Hype Me App?

Hype Me App to aplikacja, która umożliwia zamówienie dla siebie lub bliskiej Ci osoby specjalne życzenia lub pozdrowienia na specjalną okazję od znanych influencerów, celebrytów, gwiazd muzyki czy też sportu. Hype Me jest przede wszystkim świetną inicjatywą, ponieważ nie tylko sprawi ona radość użytkownikom, ale za wpłacone przez nich pieniądze wspomoże niektóre fundacje, wśród których znajduje się m.in. fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie!; fundacja Viva! Akcja dla zwierząt – Organizacja Pożytku Publicznego; fundacja Alivia czy też fundacja Centrum Praw Kobiet. Dlatego można powiedzieć, że głównym celem Hype Me App jest sprawianie radości i uszczęśliwianie innych osób.

Jak działa aplikacja Hype Me?

Żeby skorzystać z aplikacji Hype Me, to wystarczy wykonać tylko kilka podstawowych kroków. Po pierwsze musisz wejść na stronę aplikacji https://hypemeapp.co , bo bez tego ani rusz.

HypeMe

Następnie musisz się zalogować bądź zarejestrować i wybrać swojego Idola, u którego chcesz złożyć zamówienie na wideo. Możesz znaleźć go w wyszukiwarce lub poszukać go w dostępnych kategoriach, które dzielą się na: sportowców, youtuberów, aktorów, dziennikarzy, blogerów, muzyków, modelów czy też gamerów. Po wybraniu odpowiedniej osoby możesz przystąpić do złożenia zamówienia. Pamiętaj tylko żeby w wysłanej wiadomości zawrzeć jak największą ilość informacji o wideo, które chcesz usłyszeć. Jeśli już to zrobisz, to możesz podejść do końca realizacji zamówienia, czyli płatności. Wówczas na Twoje konto e-mail zostanie wygenerowana wiadomość o potwierdzeniu realizacji zamówienia. Zazwyczaj czas realizacji trwa maksymalnie do 7 dni. A kiedy realizacja dobiegnie już końca, to dostaniesz wiadomość na maila lub powiadomienie z aplikacji, że Twoje wideo jest już dostępne.

Tutaj możesz sprawdzić jak to działa https://www.youtube.com/watch?v=F12FEuPNznY .

Jeśli chodzi o cenę zamówienia takiego wideo, to jest ona zależna od ich twórców. Przykładowo: youtuber Wojtek Gola za nagranie wideo bierze około 160 złotych. Fabian Drzyzga, znany wszystkim sportowiec za taką usługę bierze około 105 złotych. Jeśli chodzi o Marcina Millera z zespołu Boys to wideo w jego wykonaniu będzie kosztowało około 155 złotych. Natomiast aktor Marek Kaliszuk za stworzenie wideo bierze około 55 złotych.

Warto tutaj wspomnieć, że w reklamę Hype Me App zaangażowali się również twórcy wideo z tej aplikacji. Wśród tych osób znaleźli sięm.in. Patryk Janas https://www.youtube.com/watch?v=gXi__XNo6ok czy też youtuberzy, na przykład Blowek, który swój cały odcinek na kanale poświęcił tej właśnie aplikacji https://www.youtube.com/watch?v=9QdLlHSED8A.

Hype Me App – podsumowanie informacji

Podsumowując wszystkie powyższe informacje, trzeba przytoczyć tutaj bardzo ważną kwestię. Jest to aplikacja, której nie można wykorzystywać w marketingu, tylko na własny użytek prywatny bez publikacji w Internecie. Dzięki Hype Me App można sprawić radość nie tylko sobie, ale i swoim bliskim. Dlatego z mojej strony mogę stwierdzić tylko, że naprawdę warto skorzystać z tej aplikacji, nawet po to, aby zrobić komuś niespodziewany prezent urodzinowy, a przy tym dodatkowo wesprzeć fundację.

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Przyglądamy się aplikacji Hype Me App – na czym ona polega?

2 Komentarz

  1. Ilona

    Hmm… Ciekawe czy osoby składające życzenia mogą odmówić powiedzenia jakiejś kwestii lub ją zmienić, aby była bardziej ich? Czy jest tak, że to wynajęty celebryta składa wymyślone przez siebie życzenia? Muszę powiedzieć, że to jest bardzo fajna akcja. Możne kiedyś skorzystam 🙂

    1. Mikolaj

      Hej Ilona, oczywiście nie ma musu i Twórca czy jak my to nazywamy Talent nie musi nagrywać wszystkiego – zwłaszcza, kiedy zlecenie jest mocno nietypowe Wówczas środki za zakup wracają na konto Klienta. Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało dawaj znać! Pozdrowienia od ekipy Hype Me!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

candyweb

Dziewczyna, która zmierzy się z każdym wyzwaniem. Zajmuje się pisaniem wciągających tekstów i organizacją content marketingu. Pasjonatka książek. Interesuje się rysowaniem, a także uwielbia zwierzęta.

Ostatnie artykuły

Zainteresowała Cię oferta?

Kompleksowa oferta

Kliknij po bezpłatną wycenę

Wyceń projekt