Zmiany w polityce danych przez Google – Gmail, tworzenie kont Google

, Czas czytania: 2:00 min. , Komentarz(y):2

Google przyzwyczaiło nas do wprowadzania coraz to nowszych zmian w polityce prywatności i zarządzania danymi o nas. Oczywiście to wszystko jest „wyłącznie” w celu ochrony naszej prywatności. Tak samo inne pola, w których musimy potwierdzać naszą zgodę na przetwarzanie kolejnych danych osobowych lub na dostęp do kolejnych elementów naszej prywatności. Przecież to wszytko jest dla naszego dobra. Jednak mamy alternatywę i możemy nie wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych. Poniżej przedstawię kolejny obowiązkowy element. W tym przypadku wybór ustawień personalizacji podczas tworzenia konta Google. Są dwie możliwości: szybka personalizacja (1 krok) oraz ręczna personalizacja (5 kroków).

Wybierz ustawienia personalizacji Szybka personalizacja wygląda następująco:

szybka personalizacja Natomiast ręczna personalizacja przedstawia się właśnie tak:

ręczna personalizacja Na koniec jeszcze tylko polityka prywatności i proszę. Masz własne konto Google.

warunki i polityka prywatności Mały bonus. Na Gmail również czekają lub czekały okienka do wyboru. To w ramach przypomnienia lub ciekawostki dla osób niekorzystających z tej poczty.

personalizacja gmail

#ShotNews

TAGI:

Zostaw komentarz do artykułu: Zmiany w polityce danych przez Google – Gmail, tworzenie kont Google

2 Komentarz

  1. KasiaBasia

    Trochę to denerwujące jak się wejdzie na gmaila a tam tyle przeklikiwania, szczególnie gdy na szybko chciało się sprawdzić maila. Jednak jak tak czytam to fajnie, że ma się wybór personalizacji w 5 krokach, ale tak patrząc to chyba zdecydowana większość weźmie tą w jednym. Chyba, że tylko ja tak mam, że faktycznie wolę mieć dopasowane reklamy pod siebie?

Dodaj komentarz

candyweb

Pasjonat nowych technologii, specjalista SEO i zaawansowany użytkownik systemu WordPress